Skocz do zawartości
Forum

Brak sił do życia pomimo leczenia


Gość morus

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam siły do życia.... Lecze się psychiatrycznie kilka miesięcy jednak bez efektów, w dodatku jestem zapisany na psychoterapie ale w bardzo odległym terminie.... na psychologa też nie miałem szans najkrótszy termin był 5 miesięcy.... nie mam już siły psychiatra mnie ignorował jak mówiłem o swoim problemie.....szukam pomocy... czuje ze straciłem szansę życia, nie mogę wytrzymać cierpienia.

Odnośnik do komentarza

klasyka :( Bardzo ci współczuję. Mi też dała leki, kiwając głową "tak, tak,tak"...im tylko aby mieć wariata i mieć komu pisać leki.
Jak już naprawdę nie dajesz rady, to są mityngi DDA, łatwo poszukać gdzie. W sumie też grupa obcych ludzi, a chociaż można pobyć wśród ludzi. Tyle, że każdy może tam wejść, ale jak na terapii nie wynosi się na zewn atrz spraw.

Odnośnik do komentarza

morus, na co chorujesz? Depresja, nerwica, zaburzenia mieszane depresyjno-lękowe czy coś innego? Jakie leki bierzesz? W jakich dawkach? Zdaję sobie sprawę, że jest Ci ciężko, bo na razie nie widzisz efektów farmakoterapii, musisz długo czekać na psychoterapię, ale masz szansę na pomoc i skorzystaj z niej. Co robisz na co dzień? Pracujesz, studiujesz, uczysz się? Czy możesz w miarę normalnie funkcjonować w społeczeństwie, mimo choroby, czy z powodu swoich dolegliwości jesteś na rencie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...