Skocz do zawartości
Forum

Myśli samobójcze, słyszenie głosów i bezsenność


Gość Kinga17lat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kinga17lat

Witam...
Ciężko mi o tym wszystkim pisać. Od jakiegoś czasu ok. 3 miesiące wciąż chce mi się płakać, nie mam na nic sił, nie mam ochoty wstawać z łóżka, potrafiłam spać po 15h , na początku nie jadłam, nie miałam apetytu...schudłam. W końcu targnęłam się na swoje życie, wspomnę że wcześniej okaleczałam się. Wylądowałam w szpitalu tam zostałam skierowana do psychologa...wciąż jest mi smutno, oceny mam bardzo słabe, frekwencje słabą, boli mnie kręgosłup, włosy?! I moje "złe myśli" są coraz mocniejsze. Takie głosy, które śmieją się ze mnie, poniżają, upokarzają, prześladują. Do tego od tygodnia nie mogę spać, czuje jak ktoś mnie dotyka. Już nie mam sił. co mi jest? Mam myśli samobójcze.
Nie mogę zostawić chłopaka i rodzinę, którzy mnie wspierają.

Odnośnik do komentarza
Gość Kinga17lat

Nie, nie biorę żadnych leków, choć chciałabym, może to by mi pomogło. Z psychologiem miałam dopiero 3 wizyty i właśnie na ostatniej znalazłam siłę by wspomnieć o moich "myślach, głosach w głowie", o przygnębieniu i zachowaniach jak u osoby chorej na depresje wie od początku, ale nie pomaga mi rozmowa.Nic mi nie pomaga. Może powinnam zmienić psychologa...Ale wiem, że po prostu trzeba czasu, ale czy wytrzymam?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...