Skocz do zawartości
Forum

Rasistowskie docinki kolegi z pracy


Gość dorota099

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dorota099

Rozmawialam jak zwykle z kumplem z pracy i ostatnio w trakcie tej rozmowy wyszlo, ze mam faceta, ktory jest murzynem pochodzacym z afrykanskiego odleglego kraju. On kiedys mowil, ze nie lubi czarnoskowych, ale gdy dowiedzial sie o moim partnerze jakby sie oburzyl, zrobil sie nie mily i docinal mi bez cienia zartu w glosie. Zaczal mowic o obrzezaniu i innych skrajnych ciemnych stronach mimo, ze nie ma to zwiazku z moim zwiazkiem o ktorym nie wiem nic, na drugi dzien mi dowalil znowu cos o obrzezaniu dzieci, niesmialo i pod nosem ;/ Nie mam pojecia dlaczego. Potem bylo dobrze, pracujemy razem od poniedzialku do soboty i juz jest zupelnie ok. I tak sie teraz zastanawiam czy on czasem nie mial na cos nadziei, nie czul przyslowiowej miety. Czy tak by reagowal gdybym byla mu obojetna znajoma? Chyba, ze niekotrzy na prawde tak bardzo nie lubia murzynow... Nie chce sobie wmawiac, nie mam w tym interesu, wrecz nie chcialabym zeby tak bylo zeby on cos do mnie mial, ale czy sie myle?

Odnośnik do komentarza

Pierwsze co przyszło mi do głowy to własnie to, że facet robił sobie jakąś nadzieję. Nie dość, że nie ma u Ciebie szans to dodatkowo Twoim partnerem jest murzyn, których on nie cierpi.
Zwykła zazdrość jak na moje oko.
Powiedziałabym mu wprost, co myślę.
A tak poza tym to nie zwracaj uwagi na te docinki, wręcz przeciwnie pokazuj mu, że jesteś szczęśliwa. Bo jak pokażesz swoją słabość , on to wykorzysta i da mu to pełną satysfakcję.

Odnośnik do komentarza

Miał nadzieję, i nie lubi czarnoskórych.
Pozdrawiam.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...