Skocz do zawartości
Forum

Związek z narcyzem


Rekomendowane odpowiedzi

Gość klaudia000

ja mam tak samo tylko nasz zwiazek sie dopiero zaczyna rozwniez na roznych portalach pisze wystawia swoje zdjecia bawidamek poprostu ale on mnie kreci bardzo tylko czuje ze mnie rani tym ale nie potrafie sie odciac od niego :(

Odnośnik do komentarza

Nie można budować związku z kimś, kto już na początku znajomości powoduje, że twoja samoocena spada.
Początki znajomości to najpiękniejszy okres, gdy człowiek rozkwita, czuje szczęście i zadowolenie. Potem przychodzi normalne życie, jego problemy, euforia jest mniejsza, ale opada z wysokiego pułapu.
Jak u ciebie spadnie pierwsze zauroczenie, to twoje dobre samopoczucie dojdzie do zera.
Będziesz nieszczęśliwa i zagubiona.

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna Wdowa

jeśli już na początku znajomości czujesz się źle to po co się pchać w coś takiego? Przecież to bezsensu. Sama siebie skazujesz na cierpienie.... Lepiej od razu zakończ tę znajomość, bo z tego nic dobrego dla ciebie nie wyniknie

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Dorota związek z narcyzem jest związkiem trudnym. Jeśli zdecydujesz się, by nadal z nim być musisz zadbać o kilka spraw. Przede wszystkim wzmacniaj poczucie własnej wartości, znajdź swoje pasje, przyjaciół, wśród których czujesz się akceptowana i atrakcyjna, nie rezygnuj ze swoich potrzeb dla dobra partnera i przede wszystkim nie daj sobie wmówić, że jesteś wszystkiemu winna.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...