Skocz do zawartości
Forum

Trądzik - moje przekleństwo


Rekomendowane odpowiedzi

Od 2 lat leczę się dermatologiczne, pierw zażywałem nobaxin i duac żel który oczyścił mnie ze wszystkiego, teraz poszedłem na wizyte bo troszke znów wyskoczyło i dostałem tetralysal z duac żelem, skończyłem 3 dni temu pierwsze opakowanie, moja twarz wygląda gorzej niż kiedykolwiek, codziennie po 2/3 przyszcze, cała twarz czerwona, wstydze się wychodzić z domu a co dopiero pójść do szkoły, wyglądam jakby mnie w domu metalową rurką po twarzy bili.

Czy mam ufać dalej lekarzowi i przyjmować lek który doprowadził twarz do takiego stanu w jakim nigdy nie była, czy spróbować coś innego? nie stać mnie na latanie po prywatnych dermatologach bo mam 18 lat. Dobrze wiem że u lekarza z NFZ nie dostanę nigdy Retonoidów czy Izoteku..

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze przepisywane maści zapewne zawierały antybiotyk, który dodatkowo osłabiał skórę i dawał pole do popisu wykwitom. Natomiast nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z tego ile szkód możesz wyrządzić w organizmie Izotek? Żaden lekarz nie da Ci gwarancji, że on zadziała. Problem z trądzikiem leży w działaniu gruczołów łojowych. Ich nadmierna aktywność pojawia się na skórę w postaci trądziku, dlatego trzeba je uregulować. Polecam krem Beta-Skin Acne Care Cream, który wspomoże Twoją walkę z trądzikiem. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...