Skocz do zawartości
Forum

Trądzik na plecach a odpowiednia pielęgnacja skóry


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość margotka2

W moim przypadku kolejnym krokiem jaki by mnie czekał, to sterydy i antybiotyki. Niestety, od czasu gdy zaczęłam dojrzewać, pomimo, że starałam się dbać bardzo o cerę, niestety, z roku na rok było gorzej... i pomógł mi dopiero IQface... a mogłam go juz spróbować z pół roku wcześniej... ale wtedy popełniłam bład

Odnośnik do komentarza
Gość zazula5

Ja zdecydowałam się na IQFACE bo nie miałam nic do stracenie.Z pryszczami walczyłam parę lat bez widocznych efektów.Po IQFACE pierwsze niewielkie zminay zauważyłam po kilkunastu dniach stosowania.A wyraźna poprawa stanu skóry nastąpiłam po ponad miesiącu stosowania.Jeżeli chodzi o walkę z trądzikiem to polecam te tabletki.

Odnośnik do komentarza

Można się pozbyć trądziku tylko trzeba troch poszukać i niestety poeksperymentować na sobie.Ja wielu metodach prób i błędów znalazłam w końcu to co u mnie sprawdziło się świetnie są to tabletki IQFACE.Dzięki nim w końcu wyglądam jak normalna dziewczyna ze zdrową cerą.

Odnośnik do komentarza

najpierw przede wszytskim wizyta u dermatologa . przepisze ci odpowiednie leki , antybiotyki + maść + płyn do przecierania , był taki robiony w aptece . Ja niestety po tylu latach , a mam 28 nie mam już trądziku na plecach , ale mam tłustą skórę w tym miejscu , na ramionach oraz na dekolcie ( z dekoltem amm problem bo lubia pojawiac się zaskórniki ) . . Co do pielęgnacji to zaopatrzyć się w jakieś dobre preparaty pielęgnujące skórę tłustą , peeligni złuszczające też się tu przydadzą. Poza tym przeanalizuj sobie jaką masz dietę w chwili obecnej ,z czego się składa . może jest Ci potrzebne oczyszczenie organizmu z toksyn ? pamiętaj ,ze jesli organizm jest zainfekowany to potem własnie tak reaguje , wypryskami . Może spróbuj jakąs dietę , np sokową . Są soki curratio , w 100% naturalne i niepasteryzowane. Mi po 3 dniowej kuracji te zaskórniki mi poschodziły , ogólnie miałam przyspieszoną materie.

Odnośnik do komentarza

Pamiętajmy, że wszelkie przyjmowane tabletki mają wpływ na naszą wątrobę. Poza tym lepiej stosować maść, która jest nakładana bezpośrednio w miejscu problemu. Trądzik jest wynikiem złej pracy gruczołów na skórze i stosowany preparat powinien wspomagać ich funkcjonowanie. Odradzam również preparaty zawierające antybiotyk, który dodatkowo osłabia skórę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...