Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie krok po kroku księżniczka Abbi


Gość księżniczka Abbi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość księżniczka Abbi

Bardzo chciałabym bezpiecznie schudnąć. Po pobycie w szpitalu przytyłam 6 kg i nie wiem jak to zrzucić ? Dodam że nie jem słodyczy bo nie mogę bo jestem ciężko chora a i tak codziennie tyję. Co robić ?

Odnośnik do komentarza
Gość księżniczka Abbi

23 lata 55 kg 1,60 cm. Jem na ogół wszystko tyle że nie jem bo uczulona jestem na słodycze ciasta czekolada produkty czekoladopodobne kakao kakaopodobne mleko majonez sosy ryby. Dodam że mam chorobę Addisona i non stop mam jakiś stan zapalny (skóry ucha gardła miejsc intymnych).
Do szpitala trafiłam właśnie z powodu że bardzo się drapałam aż do krwi byłam czerwona i spuchła mi twarz. Okazało się że to z powodu nowego szampony czekolady i słońca. Nie mogę wychodzić na słońce. A skórę tak zdarłam że nie posiadam żadnej warstwy ochronnej. Pomimo że stosuję specjalne kremy to nic one mi nie pomagają.
No ale jak zrzucić te kilogramy ? Kiedyś ważyłam 46 kg a teraz 55 kg.

Odnośnik do komentarza
Gość księżniczka Abbi

A czy znacie może jakieś najtańsze tabletki na odchudzanie które będą ograniczać apetyt i zmniejszać odkładanie się tłuszczu ? Dodam że prawie codziennie chodzę na spacery z psem więc ruszam się ale to i tak nic nie pomaga.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...