Skocz do zawartości
Forum

W jaki sposób szybko schudnę?


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 17lat, 165cm i 57kg. Marzę o wadze 50kg. Przemianę materii udało mi sie juz mocno zepsuć wiec nie ma mowy o 1500kcal bo zaleje sie tłuszczem. Jestem weganką. Czy pomógłby mi ktos dostosować ilości tygodniu/rodzaj/czas ćwiczeń i obliczyć ilośc kcal tak aby chudnąc? Jakies inne rady? Z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza

Kochanie, Twoje ppm, czyli ilość kalorii, którą organizm zużywa na pracę serca, mózgu, oddychanie itd, wynosi około 1400 kcal. Nie ma mowy o 1500 bo przytyjesz, czyli ile Ty jesz? Nie masz przypadkiem problemów z okresem? Jedząc poniżej ppm prędzej czy później przypłacisz to zdrowiem, zostaniesz zmuszona do jedzenia więcej i to dopiero wtedy przytyjesz.
Proponuję, żebyś na początek została przy obecnej wadze i naprawiła swoją przemianę materii. Co tydzień włączaj 100 kcal więcej do tego co jesz, aż dojdziesz do swojego zapotrzebowania (kalkulator cpm znajdziesz w necie, nie znam Twojej aktywności, żeby Ci to policzyć). Jedz o regularnych porach co najmniej 4 razy dziennie. Polecam wypić rano przed śniadaniem szklankę wody albo (mi to pomogło naprawić metabolizm po "diecie" 500 kcal) herbatkę zioła mnicha (zielona herbata, yerba mate, pu erth). Ćwicz przy tym ze 3-5 razy w tygodniu jakieś cardio - bieganie, dywanówka, basen, co tam chcesz, byle trzymać jaką taką kondycję i jest szansa, że nie "zalejesz się tłuszczem".
Naprawdę, na dłuższą metę tak nie pociągniesz, a im dłużej takie stałe niedożywianie organizmu trwa, tym gorzej to wróży na przyszłość.
Btw, wiesz, że z czasem możesz zacząć tyć od obecnej ilości kalorii bo organizm będzie się bronił przed śmiercią głodową i zacznie na wszelki wypadek magazynować tłuszcz?

Odnośnik do komentarza

Nic specjalnego nie trzeba robić przy braniu Foreverslimu.Jedz mniej nie obrzeraj się.Po trzech miesiącach kuracji nie powinno to być dla ciebie problemem.Nikt też nie powiedziała że raz na jakiś czas nie można pozwolić sobie na małe szaleństwo.Wszystko jest dla ludzi tyle tylko że z umiarem.

Odnośnik do komentarza
Gość Milka_Adminka v2

Też Jestem gruba :( Nie potrafię przejsc na diete ,kocham jeść!! Oczywiście mam z tym problem i bardzo chciałabym schudnąć. Na chwilę obecną ważę ponad 100 kg i w dodatku mam celuitis;( na pupie)
Jak wy to robicie?
Ja jestem na diecie i za kilka dni mam dość. Mam dość tych wyczerpujących ćwiczen.
ehh i wracam do jedzenia już:-)
Teraz zjadłam kanapki z polędwicą , paczke LAysów , wuzetke i knoppersa i zapiłam to wszystko świeżutenkim tłuszczykiem prosto z patelenki :P
Kocham jesć niezdrowo ,chipsy, kotlety, goloneczki najbardziej i frytki
Nienawidzę warzyw i owoców.
Jakoś mnie zgaga potem po nich męczy hehe

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie zmiana nawyków żywieniowych i ilość posiłków jest b.ważna jak również odpowiednie nawodnienie organizmu jest najważniejsze Diety ograniczające kalorie są na chwilę nie będziemy przecież całe życie liczyć kalorii Proponuję 5-6 posiłków dziennie jężeli istnieje taka mozliwośc ,wtedy nie mamy poczucia głodu i dobrze jest taki nawyk wprowadzić Oczywiście istotne jest jedzenie owoców do południa a potem jak najwięcej warzyw Pisze Pani że nie bardzo może się przekonać do warzyw to duży błąd może jest problem z ich przygotowaniem można z nimi naprawdę zdziałać pyszne cuda proszę trochę poszperać w internecie i poszukać przepisów na dania z jarzyn a jeżeli nie to można zastąpić sheikiem jarzynowym który dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych ale tylko ze sprawdzonej firmy i odpowiednim składzie Ważnym czynnikiem jest picie wody niegazowanej małymi łykami przez cały dzień min 1,5 l dziennie Dla poprawy parametrów i uregulowania przemiany materii polecam stosowanie kwasów 0mega-3 które mają zbawienny wpływ na organizm a niestety nie jesteśmy w stanie dostarczyć ich z pożywieniem

Odnośnik do komentarza
Gość christinaschott

Zawiadomienie o pożyczki pieniędzy między szczególności w 48h

Jesteś przedsiębiorcą, ojciec, matka lub rodzina
lepiej osoba potrzebuje pomocnej dłoni szybko finansowego
w świetle swojej sytuacji finansowej i od wszystkich banków
Instytucje finansowe zawsze zawieszone ze względu na swój
złych kredytów lub innych Zmęczony odrzucane przez Banki
jesteś zmęczony, że nie znaleźliśmy się po problemie.
Teraz stara się skonsolidować swoje zadłużenie lub wszystkich wniosków kredytowych
wpaść do wody i wrócisz dalej, masz do projektów
osiągnąć w najbliższych dniach, trzeba pilnie finansowania. nie
niech pan strzelać więcej zniechęcenia, można skontaktować się ze mną
teraz i trzeba będzie mój wskaźnik zadowolenia wynosi 2% i
przystępne harmonogramy spłat kontakt.
Aby uzyskać więcej informacji, możesz skontaktować się ze mną (
christcorinn@gmail.com)

Odnośnik do komentarza

Też bym chciała trochę schudnąć, tak z 5-7 kg, próbuję ćwiczyć, jeżdżę na rowerze ale jakoś bez szału, ciągle chce mi się jeść, jak jestem w domu to co 10 minut zaglądam do lodówki,jak oszukać żołądek i głowę że już jestem najedzona?

Odnośnik do komentarza

okraglak, żeby dojść do upragnionego celu, musisz skoncentrować się na kilku aspektach. Jednym z nich są ćwiczenia. Drugi, niezwykle ważny, to odpowiednia dieta. Trzecie, to zadbanie o sprawne jelita. Warto pomyśleć o suplementacji typu colon slim. Musisz uzupełniać braki błonnika, który czyści jelita i jednocześnie neutralizuje ciagłe uczucie głodu, bo pęcznieje w przewodzie pokarmowym.

Odnośnik do komentarza

Ja miałam to szczęście że za pierwszym razem trafiłam na odpowiednie tabletki nie musiałam na sobie eksperymentować.Dzięki Slimunox udało mi się schudnąć a dzięki temu że przez trzy miesiące nauczyłam się jeść zdrowie nie muszę się martwić o prawidłowe utrzymanie wagi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...