Skocz do zawartości
Forum

Jakie są metody na szybkie odchudzanie?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 14 lat i ważę 70kg.Szukam sposobu jak szybko schudnąć w krótkim czasie. Gram w siatkówkę i nie lubię wychodzić na dwór. Potrzebuje pomocy, ponieważ powoli zostaje odsuwany ze środowiska rówieśników. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Bardzo długo próbowałam się odchudzic ale nie bardzo mi to wychodziło. Zdecydowałam się na zabieg liposukcji body jet i bardzo mi ten zabieg pomógł w zrzuceniu zbednych kilogramów. Po zabiegu bardzo szybko doszłam do sprawnosci fizycznej. Zabieg wykonywałam dr Tomasza Mierzwińskiego z kliniki Bona Dea w Krakowie

Odnośnik do komentarza

Polecam najskuteczniejszy dostepny na rynku środek wspomagający odchudzanie. Phen375 to jedna z najlepszych pigułek na odchudzanie na całym świecie dlatego, iż ma najwyższą dostępną dawka fenterminy na rynku (37,5mg). Natomiast sama fentermina jest lekiem stosowanym do kontrolowania głodu. Pomaga zrzucić wagę, ponieważ sygnalizuje mózgowi, że żołądek jest pełny i czuje się zaspokojony,nawet jeśli nie jadłeś. Fentermina jest najpopularniejszym lekiem w leczeniu nadwagi i otyłości krótkim okresie. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Kontaktujcie się z Zuzią kom 881 354 456). Warto.

Odnośnik do komentarza

Najłatwiej zacząć od wyliczenia sobie zapotrzebowania kalorycznego. W internecie masz sporo kalkulatorów, więc nie powinien być to problem. Do tego zamów sobie suple np http://www.elitesportfood.pl/ i dużo się ruszaj. Tak naprawdę to wystarczy to, aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Sama przez to przechodziłam, więc wiem co mówię

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...