Skocz do zawartości
Forum

Slimunox


Gość Arleta21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Justyna 2

Z tego co wiem to moja kuzynka zamawiała go na Allegro. Co do efektów to się nie wypowiadam, bo spotkam się z nią dopiero na Święta, ale jeżeli wzrokowo ocenię, ze są faktycznie takie rezultaty o jakich ona mówi przez telefon, to nie omieszkam się jeszcze odezwać w tym temacie

Odnośnik do komentarza

Madziu kochana... aby schudnąć tylko 2 kg stosując Slimunox to trzeba być naprawdę geniuszem... Nie wiem, albo ona kit wciskała każdemu a nic nie stosowała, albo owszem może i stosowała, ale jedynie co oprócz tego robiła to się opychała na maxa i leżała na tapczanie przed TV, a jedynymi jej ćwiczeniami to był ruch nadgarstka i kciuka przy zmianie kanału w telewizorze... Tak się bowiem składa, że Slimunox stosowały dwie moje kuzynki (obie po ciąży), jedna mz nich pracuje tam gdzie ja i z tego co wiem, to trzy dziewczyny od niej z działu też stosowały, sama też się skusiłam i napiszę ci otwarcie, że ja mam najgorszy wynik... 11 kg. Owszem dieta, ćwiczenia, zmiana nawyków żywieniowych, z tym się zgadzam... ale skoro na 6 osób łącznie ze mną które znam brały te tabletki i moje 11 kg to najgorszy wynik, to naprawdę nie wiem co robiła twoja koleżanka....

Odnośnik do komentarza
Gość Irmina.G

Slimunox to naprawdę tabletki godne polecenia.Aż trudno uwierzyć że suplement diety może być aż tak skuteczny.U mnie stosowanie tych tabletek przyniosło spadek wagi o 12 kg.Dla mnie to bardzo duży sukces a jeszcze większym sukcesem jest to że nie wystąpił efekt jo-jo.

Odnośnik do komentarza

Pomimo stosowania przez kilka lat różnych diet nic mi nie pomagało. Tak naprawdę wagę zmieniłam dopiero na tabletkach Slimunox. W krótkim czasie straciłam w sumie 14 kg, bez efektu jojo. Kiedyś byłam przeciwna wspomagaczom. Teraz wiem, że byłam głupia, bo mogłam mieć o wiele mniej problemów .

Odnośnik do komentarza
Gość Zochazocha

Gratuluje świetnego maketingu....co do efektu stosowania slimunox po miesiącu wiekszy apetyt i waga bez zmian. Pomimo 5 posiłkow i dieta, to dodatkowo po tabletkach "wilczy apetyt",którego nie bylo przy wcześniejszych dietach. Zachecona opinniami na forach, pokladałam wielkie nadzieje, ale to tylko blef, naciaganie ludzi.

Odnośnik do komentarza
Gość Dominika 22

Napisze otwarcie, że długo zastanawiałam się jaki suplement wybrać. I napiszę jeszcze że gdyby nie próby podszywania się pod Slimunox osób reklamujących African Mango Slimunoxu bym nie wybrała. Zresztą wrzucanie komentarzy kopiuj/wklej po 2 razy choćby przez Jadzię (chyba dobrze zapamiętałam nick) tylko mnie w moim zdaniu utwierdziło. Jednak skoro konkurencja stara się podszywać pod dany produkt, to świadczy to tylko o tym, że ten jest po prostu dobry... I to mi wystarczy za 1000 postów z opinią na plus

Odnośnik do komentarza
Gość Sylwestra6

Ja już nigdy więcej nie chce wrócić do otyłości.Owszem kuracje z Slimunox skończyłam pełnym sukcesem.Ale to nie zwalnia mnie z tego abym teraz nie uwarzyła na to co jem,staram się utrzymać wagę w normie i na razie przychodzi mi to z łatwością.

Odnośnik do komentarza
Gość Odetta23

Może tyle ile ja schudłam dzięki Slimunox to nie jakiś wielki sukces bo zrzuciłam 10 kg,Pewnie było by więcej gdybym stosowała się do zasad kuracji i regularnie ćwiczyła.Niestety zaniedbałam to ale uważam żę schudłam sporo.

Odnośnik do komentarza

Pomimo stosowania przez kilka lat różnych diet nic mi nie pomagało. Tak naprawdę wagę zmieniłam dopiero na tabletkach Slimunox. W krótkim czasie straciłam w sumie 34 kg, bez efektu jojo. Kiedyś byłam przeciwna wspomagaczom. Teraz wiem, że byłam głupia, bo mogłam mieć o wiele mniej problemów .

Odnośnik do komentarza
Gość Anka_89

W sumie nie znam osoby która by stosowała Sibutramine o stężeniu 20mg i której te tabletki nie pomogły choć trochę w pozbyciu się nadwagi.W moim przypadku jest to 9 kg zapewne było by więcej gdybym od samego początku wzięła się za siebie a nie podjadała wieczorami jak mam to w
zwyczaju :P W każdym razie efekty były naprawdę fajne, mąż przestał się naśmiewać z moich boczków a dodatkowo dostałam duży zastrzyk energii. Ja zamawiałam z ogłoszeń24 od Karoli, ale linku niestety nie pamiętam, tylko nr tel. 537932687. Jak macie jakieś pytania to myślę, że spokojnie można do niej pisać czy dzwonić. Z mojej strony polecam

Odnośnik do komentarza

Hej, też miałam spory problem z kilkoma dodatkowymi kilogramami, w sumie to próbowałam już wszystkiego, sporty, diety, suplementy i tak naprawdę mało co to dało.
Kiedy już się pogodziłam, że nic z tym już nie zrobię to odkryłam Biphasic Slim. Trochę obawiałam się tego wszystkiego ale zamówiłam przez internet Katarzyny, która wszystko mi powiedziała co i jak. No i efekt jest teraz taki, że po oponce i boczkach ma śladu. Więc jak coś to polecam. Nr do Kaski to 739 202 359 . Życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza

Niestety bez ruchu i diety z żadnej diety nic nie będzie.Ale jeżeli już zdecydujemy się na odchudzanie to warto je wspomóc jakimś suplementem .Ja mogę polecić Slimunox mi dzięki pomocy tego suplementu udało się schudnąc 14 kg. I szczerze muszę powiedzieć że odchudzanie wcale nie było takie straszne.

Odnośnik do komentarza
Gość Dorcia.Wit

Ja do dzisiaj się zastanawiam jak to jest możliwe że odchudzanie wspomagane Slimunox jest o wiele bardziej efektywne niż na samej diecie. Dzięki tym tabletką wszytko szło znacznie szybciej.Efekt końcowy był taki że dałam rade schudnąc 13 kg i nie było to jakoś strasznie męczące.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...