Skocz do zawartości
Forum

ograniczenie kalorii na diecie


Gość Rafal111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym opowiedzieć o moim odrzywianiu i zadać pytanie odnośnie takowego. Mam 25 lat(mężczyzna) prace siedzącą w domu od jakiegoś czasu wyliczałem sobie ostatnio zapotrzebowanie kaloryczne(wybrałem wiek,płeć, i zero ruchu). Zero ruchu dlatego, że nie uprawiam żadnego sportu ani ćwiczeń chociaż od miesiąca 2 albo 3 razy w tygodniu zrobie trening na rowerku stacjonarnym tzw.interwałowy czyli 10 min normalnego pedałowania w zwykłym tempie a potem na przemian pół minuty sprintu ile tylko moge i pół minuty wolnej jazdy i tak 8 razy a potem 10 min normalnego tempa czyli wychodzi 24min razem treningu na rowerku (pot się ze mnie leje po takim treningu). Wracając do zapotrzebowania wyliczyłem sobie, na paru stronach internetowych na jednych podawało mi 2400kcal na innych częściej 2000kcal więc raczej skłoniłem ku tym 2000kcal skoro praktycznie cały dzień siedze pracując przy komputerze ruch mam tylko taki po domu kilkanaście razy dziennie po w góre i wdół piętro niżej po schodach do łazienki, kuchni, i ogulnie przerwy. ostatnio robie też czasmi ćwiczenia 15min typu pompki przysiady kłądzenie się na plecy i wstawanie bez rąk ogólnie 10 rużnych ćwiczeń po pół minuty każde na zmiane i tak w kółko bez przerwy aż 15min zleci i też jakieś 3 do 4 razy dziennie. Teraz o żywieniu. Na śniadanie jem dwie kanapki z wędliną i jakimś warzywem(papryką,pomiderem,ogórkiem) plus kawa z ekspresu z mlekiem, obliczyłem, że to 298kcal. Na obiad jem omlet z warzyw na patelnie i 3 jajek obliczyłem, że to 250kcal całkiem mało ale omlet jest duży na cały talerz i się najadam czasami zjem go z chlebem kromką czy dwoma cienkimi to powiedzy że 320kcal. na kolacje znowu 2 kanapiki i kawa i wieczorem 2 kanapki czyli jakieś 420kcal razem daje to 1040kcal dziennie z czego to mnie najbardziej zastanowiło spaliłem ćwiczeniami wykonując jednego dnia te na rowerku stacjonarnym i te 15 min jakieś 500kcal według pulsometru z czujnikiem na klatce piersiowej. mierzyłem obwód brzucha na wysokości pempka miałem 94 a po dniu w którym wyszedł mi ten deficyt niecałych 1500kcal bo czasami też zjem jabłko albo jakąś pomarańcze między posiłkami lub jogurt mały ale jaednak to deficyt dużo ponad 1000, a przybyło mi w obwodzie 1cm, a chce zrzucić ten brzuch który mam pewnie od siedzenia przed biurkiem

Odnośnik do komentarza
Gość Koralowyy

misiowa mama, na tej diecie jesz produkty opracowane przez specjalistów, są naturalne i nie są aż takie drogie jak niektórzy mówią. Moja mama była na tej diecie, bardzo dużo na niej schudła i nie wróciło do niej to w ogóle.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...