Skocz do zawartości
Forum

Odchudzania krok po kroku vaustyna


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem powinnaś zmienić swoją dietę krok po kroku. Najlepiej zmniejszać posiłki, jeśli uważasz że jjesz za dużo, jedz mniej, unikaj słodyczy. Dobrze służy również codzienne 10 minutowe bieganie, daje świetne efekty, ale nie możesz tego przerywać.
Ostatnio zauważyłam też, że im wolniej jjesz tym szybciej się najadasz, z każdym kęsem jesteś coraz bardziej najedzona, a gdy jjesz szybko, nawet nie zwracasz uwagi na to czy jesteś najedzona czy nie i jjesz. Przepraszam, że może nie zbyt jasno się wyraziłam, ale starałam się. Życzę szybkiej utraty wagi i powodzenia, bo mi też się przyda ;)

Odnośnik do komentarza

Witam,
Aby schudnąć wcale nie potrzeba drogich diet. Wystarczy wprowadzić kilka zasad do codziennego jadłospisu.
Pierwszą zasadą jest regularne spożywanie posiłków, tak aby ich ilość wynosiła 4-5. Należy je spożywać co 2-3 godziny. I tak jak pisze Symorfine najlepiej jeść posiłki w spokoju, wtedy zjesz mniej a szybciej poczujesz się syta.
Druga zasada to więcej warzyw. Połowa talerza obiadowego powinny stanowić warzywa. Najlepiej kiedy do każdego posiłku dodasz jakieś warzywo do kanapek na śniadanie pomidora, czy paprykę lub ogórka, do obiadu sałatka czy surówka, na kolację to samo.
Trzecia zasada - unikaj smażonego, tłustego, fast foodów i przekąsek typu chipsy.
Czwarta zasada to woda, najlepiej mineralna niegazowana. Co najmniej 2 litry dziennie.
Piąta zasada ruch. Co najmniej 2 razy w tygodniu intensywne ćwiczenia. Pomiędzy tymi dniami staraj się codziennie wychodzić na godzinny spacer.
Jeżeli wprowadzisz te zasady w życie to powinno udać Ci się schudnąć nie wydając przy tym fortuny.

Odnośnik do komentarza

nie daj się oszaleć jedz normalnie ale nie do syta tak żeby czuć lekki głód po skończeniu posiłku, owsianka powinna częściej gościć w miseczce podczas śniadania, jedz mniej mięsa a więcej ryb, warzywa owoce, ciemne pieczywo odstawić słodycze ograniczyć sól, zielona herbata, sok pomidorowy ze szczyptą chili i ruszaj się ruszaj. Człowiek smukły nie leży odłogiem. Ale pamiętaj nie zajeżdżaj aktywnością ruchową
wszystko dozuj z rozsądkiem. Jestem facetem i z rzuciłem 20 kg w rok i trzymam się zasad które wypisałem. pozbywaj się kilogramów powoli bo gdy chudnie się zbyt szybko to skóra obwisa i jest to nieładne. Nie próbuj się głodzić bo twoje ciało nastawi się na magazynowanie tłuszczu i nie słuchaj bredni o dietach cudach

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...