Skocz do zawartości
Forum

Napady agresji, złości i kłótni u dziewczyny


Gość macieeek

Rekomendowane odpowiedzi

moja dziewczyna ma napady agresji od młodzieńczych lat. lubi krzyczeć i denerwować innych ..
Od paru miesiecy jest wybuchowa w stosunku do mnie . Byle co ja denerwuje i doprowadza do krzyku na Mnie np funkcje w laptopie zmienilem to moja dziewczyna zaczela sie drzec na mnie i nacisnac przyciski . jechalismy samochodem to krzyknelem przestan i ja kleplem w reke lekko to zaczela krzyczec nie bij mnie i zaczela walic laptopem i krzyczec .... kiedys tez cos poszlo o laptopa i zaczela krzyczec na mnie przy wszystkich , to chcialem zeby przestala krzyczec i lekko wzielem reka do jej buzi to zaczela do mnie z piesciami ze ja bije, ,, jak chce mnie uderzyc to zaslaniam sie rekami a ona jak walnie o moja reke to mowi ze ja biję -- co robić ? ..... JUz nie wytrzymuje z jej agresja i ciagle mowi ze ja biję ..... moze jakies proszki na uspokojenie by jej sie przydały . Jej rodzice mowia ze juz taka jest . jestesmy na wakacjach , jak jej cos nie pasuje to sie kluci zemna i wszystko robi zeby bylo tak jak ona chce ..

Odnośnik do komentarza

Nie zgadzaj się na takie zachowanie. Dziewczyna ma problem i powinna go rozwiązać, zacząć żyć tak, żeby była szczęśliwa, bo takim zachowaniem nie tylko krzywdzi siebie, ale i Ciebie. Porozmawiaj z nią o tym, niech idzie na terapię, zmierzy się ze swoimi problemami i dokona wyboru - albo stanie się świadoma tego, że ze spokojem i harmonią można żyć w szczęściu, albo będzie się dalej zapadać w otchłań agresji i rozczarowania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...