Skocz do zawartości
Forum

Zawroty i ból głowy oraz pieczenie narządów płciowych a nerwica


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Od kilku miesięcy dostrzegam dziwne bóle w całym organizmie. Byłem u lekarza zrobić podstawowe badania,
Ob mam 3 cholesterol bardzo dobry mocz tak samo , wyniki z reszty badań mam bardzo dobre.Tak więc po wynikach można było świadczyć że jestem zdrowy, ale dostrzegam w dalszym ciągu tzw ucisk w klatce piersiowej i na lewej piersi , Mam bardzo częste zawroty głowy ,bóle głowy.
Zdarzyło się też tak jakby pieczenie w okolicach narządów płciowych . Tak więc jak mam wyniki dobre to musi być w tym jakaś inna przyczyna.
Poszedłem do psychiatry który zdiagnozował u mnie nerwicę lękową . Biorę od jakiegoś 1 miesiąca lek Seroxat który podobno ma mnie wyleczyć z tej dolegliwości . Moje pytanie brzmi czy jest to możliwe aby te wszystkie dolegliwości, które miewam są przyczyną nerwicy lękowej czy też trzeba wykonać jakieś jeszcze inne badania
Bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Powiem ci ze zrobila bym na twojim meijscu badania na grzybice poneiwazswedzenie w miejscach intymnych moga o tymswiadczyc bole w klatce piersiowej moga znow wnioskowac wiele chorub rowniez na tle newowym porob sobie badania krwi TSH poniewaz panowie rowniez choruja na tarczyce ona daje bardzo duzo objawow jak bolw klatce peirsiowej oraz bole glowy sie zdazaja sprawdzales czy nie brakuje u ciebie w organizmie witamin?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...