Skocz do zawartości
Forum

Płaczliwość, duszności i kołatanie serca przy nerwicy


Gość Martyna98

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martyna98

Teraz placze , mam dusznosci kolatanie serca chyba umieram tak mi sie wydaje bo wczoraj mialam to samo wszystko mnie boli szczypie nie mam checi do zycia zmienilam sie jeju jak fajnie bylo kiedys jak bylam zupelnie zdrowa i pelna zycia teraz boje sie wyjsc na dwor bo odrazu mi sie robi duszno i ciezko oddycham... mialam robione badania krwi moczu ekg lekarz mnie zbadal dokladnie tak jak powiedzial nie chcial robic kolejnych badan bp stwierdzil ze jestem zdrowa .... TO CZEMU JA CZUJE ZE UMIERAM BIORE LEKI ALE MAM WRAZENIE ZE JEST GORZEJ PO NICH POMOCY CO JA MAM ROBIC ??

Odnośnik do komentarza

Witaj Martyno,

mam kilka pytań do Ciebie:

- Czy to są jedyne dolegliwości? Czy masz jakieś jeszcze?
- Z jakimi lekarzami konsultowałaś stan swojego zdrowia? (chodzi mi o np: kardiolog itp.)
- Od kiedy to wszystko się zaczęło?
- Jak dawałaś sobie przy takich napadach?

I jeszcze jedno. Czy może tak być, że to właśnie te nerwy powodują te duszności?

Odnośnik do komentarza

Cześć Martyna.
Proponuję udać się jeszcze raz do lekarza ogólnego i poprosić o skierowanie na ob, TSH, morfologia, mocz, może jakieś pasożyty, np. przy glistnicy pojawią się myśli samobójcze, bądź zmiany skórne.
Jeśli powyższe badania wyjdą dobrze, zachęcam do wizyty u psychiatry -
przepisze właściwe leki. Nie ma co histeryzować, wiem, że ciężko, bo sama tak zaczynałam, non stop myśli o śmierci, duszności, zero emocji, wciąż tylko strach.
Ale trzeba wziąć się w garść, ludzie chorują na raka, jeżdżą na wózkach inwalidzkich i ani im po drodze użalanie się nad sobą! na to nie ma czasu, uwierz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

witaj powiemcize u mnie ejst to samo juzmialam mnostwo badan robionych i nic ale u mnie doszly klopoty z zaladkiemi i nie czuje gdy oddycham tak jakbym stracila czucie wgardle i kawalek pod kardlem gdy ejm cos mietowego nic kompletnie czasem cieszkomi wziasc wieksze powietrze mi tez teraz robia badania na pasozyty bo zaczelam odczuwac ruchy w brzuchu jakby dziecko dziwne burczenia przelewania sie w zaladku i w przelyku jakies dziwne szczelanie masakra bole glowy wiecznie ejstem zmeczona oslabiona kaszel suchy mam ale czasem tylko zakaszle bardzo duszo wydzieliny no i kupa nie ejst normalna tez mysle ze to bedzie glizda ludza ciagle tylko placze bo sie juz tak tego boje ja mam robione dokladnie etraz badania na jajeczkarobagow oraz cysty Tsh robilam mam wporzadku ja sie juz mecze tak 5 miesiecy prawie i powiemci ze coraz bardziej wykonczona jestem jeszcze musze dodac ze bola mnie cale kosci klatki piersiowej czasem takie lekkie uciski mam ah szkoda gadac ciemno przed oczami sie robi nudnosci

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...