Skocz do zawartości
Forum

Drętwienie ręki, uderzenia gorąca i skoki ciśnienia a nerwica


tabelpl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam takie objawy :

*Drętwienie prawej ręki
*Uderzenie gorąca w twarz
*Skoki ciśnienia
*Odrealnienie(jakbym był nie z tego świata)
*Płytki oddech (czasami mam wrażenie, że nie świadomie zatrzymuje oddech na kilka sekund)
*Rozdrażnienie ( drażliwość na dźwięk)
*Zaburzenia pamięci
*Trudności w koncentracji uwagi

Kiedyś miałem zaburzenia lękowe lecz to już przeszło.
Parę dni temu miałem objawy migrenowe. Silny ból głowy mroczki przed oczami. Byłem u lekarza to kazał mi mierzyć ciśnienie i brać leki bo jego zdaniem mam za wysokie. 135/75 u niego. Jak przyszedłem do domu to miałem 121/65

Odnośnik do komentarza
Gość Lebiotka

moim zdaniem to dobre ciśnienie, u lekarza zawsze jest większe. Co do twoich objawów to najpierw wykluczyłabym przyczyny fizyczne a potem jeśli okarze się że ciało masz zdrowie wziełabym się za dusze

Odnośnik do komentarza
Gość janetka342

WITAJ ,ja na zaburzenia nerwicowo lekowe choruje juz od 4 lat i w tamtym roku doszly objawy depresji po urodzeniu synka lecze sie psychiatrycznie i uczeszczam na psychoterapie. U MNIE pojawily sie najpierw bole po bokach glowy i wysokie cisnienie ktore mialam 170/100 i od tamtego czasu kontroluje cisnienie ale nie mam zadnych lekow na cisnienie poniewaz zdarzylo mi sie jednorazowo lekarz stwierdzil zr to moglo byc na tyle tych zaburzen . POWIEM ze z bolami glowy powinnes udac sie do neurologa na konsultacje ja jutro juz mam 1 wizyte poniewaz mam bole glowy bardzo mocne az pulsujace wrecz co utrudnia to mi funkcjonowanie. Wydaje mi sie ze tobie cofly sie te zaburzenia lekowe. POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...