Skocz do zawartości
Forum

mam dziwne stany lękowe co mi jest ?? pomocy :(


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś zażywałam dopalaczy i to długi okres czasu ..chyba z 2 lat któregoś razu w wakacje dzień po zażyciu gdy już zeszła mi tak zwana bomba miałam atak gorączki jak pamiętam na dworze było z 40 stopni a ja w łóżku z temperaturą 39,5 stp męczyłam sie dosłownie 5 dni byłam tak osłabiona że nie miałam ochoty jeść , pić i nawet do toalety nie byłąm w stanie dojść samodzielnie . Wiem to było głupie i nie chce by kto kolwiek teraz krytykował to co teraz opisuje .. MIAŁAM tzw patologiczną przeszłość czułam sie niechciana , dobita , załamana , nie zroumiana i nikomu nie potrzebna nie radziłam sobie i sięgnełm po tak zwaną śmierć .. uważam że bardzo łabo wpłynęło to na cały mój organizm .. To dla mnie bardzo ciężkie zauważyłam że nie moge schudnąć a po zaprzestaniu przytyłam 20 kg dotkowo zatrzymuje sporą ilość wody w organizmie , kołotanie serca i o ile pamiętam kardiolog powiedział mi że mam nie doczynność serca ponieważ nie domykają mi sie zastawki nie potrafie tego opisać w sposób profesjonalny .. Co do lęków są natrętne czytam np fakty i opisane są rzeczy dla mojego umysłu okropne chwile potem wpadam w panike i mój mózg przedstawia mnie w tej sytuacji zaczynam panikować mocno to odbieram zżera mnie strach i czuje sie jak by sparaliżowana starając się z tm walczyć bo gdzieś częśc mnie krzyczy że to nie prawwda starm sie uspokoić i tak trwam w dwóch jak by światach pomiędzy realnym światem a urojeniem ... fikcją .. albo np. Jest wszystko dobrze nic mi nie jest nagle wychodze z domu i zaczynam się bać i to tak bardzo że mam ochoe biec i uciekać nie wiadomo przed czym i dlaczego bo ukazuje mi sie milion złych scenariuszy szybko się pesze i czuje sie rozdrażniona

Odnośnik do komentarza

CEYSSI, drogą wirtualną nie da się postawić diagnozy, dlatego zachęcam Cię do konsultacji u specjalisty. Niewykluczone jednak, że Twoje złe samopoczucie to również konsekwencja długotrwałego sięgania po dopalacze. To naprawdę świństwo, które może poważnie zaszkodzić komórkom nerwowym w mózgu. Idź koniecznie do lekarza psychiatry - on po wnikliwej rozmowie i na podstawie wywiadu lekarskiego będzie mógł postawić diagnozę i zaproponuje odpowiednie leczenie. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...