Skocz do zawartości
Forum

Paranoję i napady histerii


Gość Michal192608

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michal192608

Witam mam 22 lata. Obecnie przebywam za granicą. Wszystko zaczęło się jakieś 2 lata temu jak przedawkowalem niewiem czy to była amfetamina czy jakiś dopalacz niemialem pewności. Wylądowałem wtedy w szpitalu. W tym czasie palilem tez marihuanę. Był też czas ze brałem dopalacze przez jakieś 3 miesiące. Od 2 miesięcy nie pale marihuany ani nie biore żadnych innych używek. Teraz odczuwam utratę chęci do życia od pewnego czasu z powodu właśnie tych paranoi. Pogarszają się one wtedy gdy np. Jest gdzieś więcej ludzi. Takie jak sklep,praca. Cały czas czuje się niepewnie niemoge przestać o tym myśleć. Odczułem spadek nastroju czasami pojawiały się też myśli samobójcze. Cały czas czuje takie oglupienie w głowie. Tak jakby jakiś zawrót czy coś takiego. Bylem u lekarzy psychiatry przepisywali mi różne tabletki ale żadne z nich nie pomagają. Czasami przez moje paranoję ze coś mi się może stać ze coś się zemna dzieje, w niektórych sytuacjach najchętniej bym wyszedł z tego pomieszczenia odrazu żeby się uspokoić. Trafiłem przez te paranoję parę razy do szpitala, oczywiście zrobili badania i wszystko wyszło ze jest ok jestem zdrowy i ze symuluje. Ale tak niejest cały czas siedzi to w mojej głowie i utrudnia mi to życie codzienne. Proszę bardzo o pomoc niewiem co już mam o tym wszystkim myśleć, czy już mi tak zostanie czy to przejdzie. Czekam na odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Nakotyki były katalizatorem do pojawienia się zaburzeń nerwicowych. Przez przedawkowanie układ nerwowy stracił możliwość samodzielnej ochrony, pojawiły się lęki i wskazywane przez Ciebie objawy.Bez lekarza psychiatry nie da rady, leki zazywac musisz , zwykle zaczynają działać po kilku tygodniach. może niech na początek przepisze ci lepiej cos na uspokojenie np. hydroxyzyne.

Odnośnik do komentarza
Gość asia1111111111

Witajcie
mam dziwny problem.. śmieszny ale mnie on męczy..bardzo..

Byłam tydzien temu na wystepie kabaretu (baaardzo rzadko spotykam osoby sławne) chciałam sobie zrobić z nimi selfie więc wyciągłam ręke z telefonem aby zrobić ale źle chwyciłam telefon-tam gdzie jest aparat i wszystko zasłoniłam ręką.. więc jeden z panów z kabaretu powiedzial mi że "to może ja zrobie"
mój problem jest w tym, że teraz mam mysli że pewnie oni sobie o mnie pomysleli ze jestem głupia, nawet selfie nie potrafie zrobić itd.. strasznie mnie to męczy.. ciagle o tym mysle..
prosze WAm o pomoc..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...