Skocz do zawartości
Forum

Nerwica serca


Gość Inexia

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nerwice i nerwice serca. Przy najmniejszym stresie moje serce zaczyna szaleć, a im większy stres tym serce wypada mi z rytmu, pojawiają się dodatkowe skurcze. Mam przepisane na to leki sedam i milocardin ( oczywiście nie brać razem ) ale stosuje tez antykoncepcję i nie wiem czy te leki wpływają na działanie antykoncepcji czy może antykoncepcja wpływa na działanie tych leków. Niestety kiedy juz serce wypada z rytmu wzbiera się jeszcze większy lek i sama nie potrafię tego opanować ( zaczyna się delira ze nawet rąk nje mogę utrzymać, ciężko się oddycha kręci się w głowie i opadam z sił) nie umiem nad tym zapanować a boje się brać leki żeby nie było żadnej interakcji ( jeden lekarz powiedział ze tabletka może nasilać objawy) alkoholu nir pije, biorę leki na nadciśnienie i antykoncepcyjne ( tylko) czy te leki w/w mogą wpływać niekorzystnie?

Odnośnik do komentarza

Z tego co się orientuję leki, jakie Pani zażywa, nie wpływają na tabletki antykoncepcyjne, tzn. nie zmniejszają skuteczności tabletek. Jeśli już, to antykoncepcja hormonalna może wpływać na działanie leków, jakie ma Pani przepisane na nerwicę i nerwicę serca. Podejrzewam jednak, że nie ma takiego ryzyka. Dla większej pewności proszę jednak zachować kilkugodzinną przerwę między zażywaniem jednych leków (na nerwicę) a zażywaniem tabletek antykoncepcyjnych. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...