Skocz do zawartości
Forum

Nerwica natręctw


Gość I am different

Rekomendowane odpowiedzi

Gość I am different

Mam wiele różnorodnych problemów psychicznych i tak dalej. Współlokatorzy, twierdzą że jest mam 'nerwice natręctw' na tej podstawie iż codziennie skrupulatnie myje się (biorąc prysznic 5-6 razy dziennie, niezależnie jak ten dzień wygląda). Piore prawie wszystkie swoje ubrania codziennie, nawet po 2 razy, mimo że ich nie używam. Jednak dla mnie to wszystko jest normalne. Nie wiem czy rzeczywiście oni mi to wmówili, ale teraz wydaje mi się to prawdą; ponieważ nie potrafię bezczynnie usiedzieć w jednym miejscu. Wychodząc z psem, muszę coś robić (jeść, pić a jak nie mam czego to naciskam notorycznie guziki w telefonie), oglądając telewizję też mam swoje odruchy, nad którymi nie potrafię zapanować. Wychodząc z domu, idąc przez ulice cały czas muszę czymś zajmować dłonie. Nawet przed komputerem. Sam nie wiem czy akurat w tym związku, rzeczywiście coś mi jest. Byłem kilka miesięcy u psychiatry, ale nie potrafił nic stwierdzić (przynajmniej nie powiedział) Później u Pani psycholog, ale po pierwszej wizycie także nic nie stwierdziła.. Nie rozumiem już. Mam 19 lat.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...