Skocz do zawartości
Forum

Czy to nerwica? od 8 lat, pomocy


Gość Cortezjusz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Cortezjusz

Witam, może tutaj uda mi się..około 8 lat temu podczas świąt Bożego Narodzenia miałem grypę (miałem ok 12lat) i jakoś źle ja znosiłem , od tamtego czasu stałem się bardzo wrażliwy, miałem wrażenie ,że kręci mi się w glowie, ciągły niepokój , problem ze snem ponieważ serce biło szybciej i wsluchiwalem się w to, dodam ,że w dzieciństwie miałem sporo stresu ..Częste ataki paniki wygląda to np tak; nagle poczuję jakiś blok w klatce, nie wiem co się dzieje, ciężki oddech itp. Teraz mam 20 lat i już nie wytrzymuje... Przy każdym mocniejszym stresie albo kolatania albo jakieś bloki w klatce itp nawet przy wysiłku teraz to mam.. Ostatnio się wkurzylem i w końcu do kardiologa poszedłem, robiłem ekg, pełna diagnostyka laboratoryjna, holter, echo... Krew ok, tarczyca ok, ekg zawsze ok, echo ok oprócz tego ,że.minimalnie powiększona lk no i holter ...Na początku lekarz nie sprawdził dokładnie tego holtera i powiedział ,że może niedokrwienie serca ponieważ mam szybki rytm zatokowy ..Po tej diagnozie zacząłem się źle czuć..Kilka dni temu poszedłem po odbiór dokładnie sprawdzonych wyników i było tylko 6 pobudzeń serca i nic niepokojącego,powiedział ,że to może być w mojej głowie, zaraz po tym czułem się rewelacyjnie ale na nastepny dzień wszystko wróciło. Niedawno dziadek mi umarł i jeszcze gorzej.. Wczoraj wieczorem miałem taki atak paniki i źle się czułem, dziś znów.miałem sytuację stresowe.. Później się uspokoilem i szedłem z dziewczyną i nagle kilkusekundowe kolatania..Najczęściej są to pojedyncze takie bloki w klatce , masakra boję się

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...