Skocz do zawartości
Forum

nerwica serca


Gość moofinek

Rekomendowane odpowiedzi

hej, mam 21 lat. Pierwszy raz dodaje wpis, więc mam nadzieje że jakoś posklejam to co chciałabym napisać :) coś ze mną się dzieje.. po prostu świruje! Cały czas kontroluje prace mojego serca i myślę że ono źle bije.. że za szybko, że za wolno, że za krótkie uderzenia .. cały czas sprawdzam poprzez przytykanie palca do szyi.. to mnie niszczy. jestem od tego uzależniona dosłownie .. siedzę- sprawdzam, leże- sprawdzam, stoje-sprawdzam, gadam z kimś- sprawdzam. moje myśli w głowie '' ciekawe jak bije serce ? czy jest dobrze czy za szybko ? '' i już paluch do szyi. Są dni kiedy jest dobrze, jak się zaprę i powiem '' nie sprawdzę dam rade '' owszem nie jest łatwo bo z 2 razy muszę sprawdzić. Są również dnie takie jak dziś że cały czas myślę że źle bije, że za słabo, za mocno i wgl ;(( czy ja zeświorwałam? Robione miałam echo serca, 2 razy EKG, badania podstawowe, mocz i wgl .. wszystko niby dobrze. a objawy są.. poomooocy

Odnośnik do komentarza
Gość Patrycja124

To nerwica lękowa.Sama przez to przeszłam, tez tak badałam puls. Udaj się do psychiatry po leki lub-i psychoterapię pod katem nerwic. Mnie to pomogło. Już nie badam pulsu, tak jak kiedyś, zrozumialam że to nerwica\, lęk i dlatego tak robiłam. A teraz nawet nie myślę o badaniu pulsu. Psychoterapia dużo pomaga, uwierz mi..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...