Skocz do zawartości
Forum

Najciekawsze dekoracje cukiernicze


elfka8494

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, chciałam Was zapytać jakie Wam się udało zrobić najfajniejsze dekoracje na ciastach, tortach, ciasteczkach? Zależy od kreatywności i od dostępności produktów, ale może mogłybyśmy sobie coś podpowiedzieć? Ja nie ozdabiam sama inaczej niż dekorując gotowymi produktami np. różami. Składam zamówienia w sklepie Savpol co jakiś czas (dużo piekę ale nie zawodowo) natomiast lubię się rozwijać, więc jeśli mogłybyście mnie zainspirować byłoby super - zawsze to krok do przodu :) Widzę wiele fajnych rzeczy na Pintereście, ale kupić te cuda jest ciężko...

Odnośnik do komentarza
Gość NOVA CE Katowice

Interesujesz się ciastkami, ciastami i innymi słodkościami i chciałbyś/abyś tworzyć takie pyszności zawodowo? Nie zastanawiaj się i przyjdź na 3 Maja 26 do szkoły NOVA! Prowadzimy obecnie nabór wiosenny na każdy semestr Cukiernika i dla nowych uczniów czekają zniżki oraz inne nagrody. Nawiązaliśmy współpracę z firmą KŁOS, więc nasi słuchacze mają już zapewnione miejsce na praktyki zawodowe. Nie czekaj i zapisz się już dziś! W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 534 099 129, 32 253 90 60.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...