Skocz do zawartości
Forum

Ciasta i ciasteczka


Gość malwina82

Rekomendowane odpowiedzi

Laski bawicie się czasem w ciastkarzy? Ja przy okazji letnich porządków z biblioteczką odkryłam zbiór książek z przepisami na słodycze. Postanowiłam rozwijać się w kierunku ciast, tortów i ciasteczek. W weekend będzie pieczony tort z owocami.
Odnośnik do komentarza
No torcik z malinami i kremem śmietanowym, mało kto się oprze. Zofija, dokładnie to te zeszyty. Jeszcze nie wiem, czy będę kupować wszystkie zeszyty ale te ciekawsze na pewno. Problem w tym, że dość szybko znikają z kiosków. Jeśli czujecie się na siłach to trwa konkurs na najładniejsze ciasto, na ich profilu.
I stwierdzam, że nie mam ręki do ciasta kruchego. Jeszcze dużo czasu upłynie, zanim dojdę do wprawy.
Odnośnik do komentarza
Dokladnie :)
Mi pierwsze tiramisu wyszło bez wyglądu, tak samo sernik, a teraz już luuuzik. Choc i tak nie jestem jakąś mistrzynią pieczenia ;) Jak sobie patrzę na te cuda na blogach kulinarnych to szczeka opada i zazdrosć chwyta, ale próbuję co rusz czegoś nowego ;)
Odnośnik do komentarza
Moja mama ma jej książkę z deserami. Już skorzystała z 3-4 przepisów i jak do tej pory wszystkie były super:)
Natomiast ja podobnie jak dziewczyny korzystam z jej bloga :) Ale ze mnie marna kucharka, bardziej mamie przekazuje bo ona uwielbia pichcić!
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...