Skocz do zawartości
Forum

Ulubione produkty spożywcze


Gość aniuta

Rekomendowane odpowiedzi

macie takie? które macie wrażenie, że Wam się nigdy nie znudzą i dopóki będą je produkować, to zawsze bedziecie je kupować? ja takie mam.. np. kocham kefir milko, wafle ryżowe sante i masło śmietankowe kerrygold... a Wy?
Odnośnik do komentarza
jak chupa chupsy to tylko te smietankowo jakies:lol: Innych nie toleruje^^
Z cukierków: CADBURY CHOCLAIRS ECLAIRS! Zdecydowanie:yes:
Z czekolad: biała lub z nadzieniem toffi z Wedla
Z napojów/soków: Multiwtamina :D, Kubuś marchew-jabłko-banan, sok jabłkowo-miętowy, obojętnie jakiej marki.
Poza tym: crunchipsy grubo krojone...smaki wszystkie^^, zupka chińska: Diabolo pomidoro:lol:- podstawa jadłospisu szanującego się studenta:lol:
Odnośnik do komentarza
wymiotny? czemu brzydzisz się powiedziec? xD
ja bardzo lubię jabłkowo-mietowy sok. Taki ma własnie charakterystyczny posmak. I wcale tej miety nie czuc, nie jest mdły jak inne. Jabłko-brzoskiwinia tez jest dobra...z Hortexu chyba.
Ogolnie to tez nie lubię miety. Cukierki miętowe są obrzydliwe, gum do żucia nie cierpie, mietowych oczywiscie najbardziej, ale w tym soku wcale tej miety tak nie czuc.
Odnośnik do komentarza
Ja mam tak z wędlinami. Nigdy nigdy nigdy w życiu mi się nie znudzą. Zmieniam tylko rodzaje i smaki wędlin ale tak ogólnie to jestem jak najbardziej mięsożerna i kanapki bez wędlinki są dziwne :D Kocham wędliny z lap-pol.pl bo ich smak mnie po prostu rozkłada na łopatki i się rozpływają wręcz w ustach :)
Poza wędlinami to jestem maniakiem chrupków i ostatnio chipsów o smaku soli morskiej z pieprzem. Jami jami :) W ogóle jedzenie jest spoko!
Odnośnik do komentarza
uwielbiam kawe zbozowa o smaku waniliowym, a jesli nie ma akurat waniliowej, to dodatek napoju sojowego alpro soya o smaku waniliowym sprawia, ze kawka smakuje jeszcze lepiej :). To juz jest taki staly punkt mojego kulinarnego programu dnia, przynajmniej od czasu, gdy pracuje w alpro:)
Odnośnik do komentarza
Gość martusia77
Witam, jestem tu nowa.

Ja też mam swoje ulubione marki produktów spożywczych. Są nimi TCHIBO, JECOBS - najlepsze kawy; BERLINKI - parówk ze smaczkiem; oraz BOLERO - produkty wszelakiego rodzaju, zwłaszcza lubię te warzywka mrolżone, bo są zdrowe, smaczne i fakycznie są zawsze świerze... :)
Odnośnik do komentarza
Niedawno testowałam nowe twarożki Hochland, z grubo krojonymi warzywami. Nie wiem czy miałyście już okazję ich próbować, jeśli nie to polecam, smakują zupełnie jak domowe, w składzie nie mają żadnych sztucznych konserwantów czy nie wiadomo czego, więc spokojnie można też dać je dziecku. Wersje z rzodkiewką i szczypiorkiem są takie bardzo wiosenne, sama bym lepszych nie zrobiła ;)
Odnośnik do komentarza
Gość angela079
Dla mnie ulubionymi produktami ostatnio są makarony, szczególnie seria z Lubelli Inspiracje. Zawsze jak się coś z nich zrobi.. to danie jest wyjątkowe.. inne.
co ważne. lasagna wychodzi rewelacyjnie bo nie ma szans aby się coś rozgotowało i posklejało :D
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...