Skocz do zawartości
Forum

Co na zdrowy podwieczorek?


Gość AaAaAa123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AaAaAa123

Witam, moim problemem jest to, że nigdy nie wiem co zjeść na podwieczorek aby było zdrowe i lekkie dlatego czesto to pomijam i potem strasznie dużo jem na kolacje. Chciałabym jeść 5 posiłków dziennie dlatego musze wprowadzić podwieczorek, który nie przrmieni sie w tłuszczyk i nie pojdzie w boczki. Bardzo proszę o pomoc, o przykładowe dania. Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza

Powiem Ci, że ja borykałam sie z tym samym problemem. Jadłam obiad, albo wcale go nie jadłam, a póxniej wiecorne buszowanie i jak najwiecej na talerzu. Po za tym denerwuje mnie to jak mam chodzić z karteczką i wciąż sprawdzać ile co ma kcal... Żenujące i męczoce jak dla mnie, jestem dość leniwą osobą, a jesli chodzi o przygotowywanie pełnowartościowych posiłków to juz wogóle... Ale od jakiegoś czasu (nie całe 3 tygodnie) zamawiam plan całodniowego żywienia, jadam 5 posiłków dziennie, nie miewam już uczucia cięzkiego brzucha, wzdęć wręcz przeciwnie czuje się lekko i pełna energii :) no i puki co zrzuciałam 2 kg i waga się nie podnosi, bo wcześniej jadałam bardzo nie regularnie i 3 dni bardzo mało a na 4 dzień zajadałam się za wszystkie poprzednie dni "o dwóch kromkach". Zawiam całodniowy plan żywienia z Dietering, tutaj podaje przykładowy plan zywienia na jeden dzień: Śniadanie: Sałatka bawarska z warzywami i rukolą, mozarella, bułeczki z ziarnem sezamu i makiem
II Śniadanie: Płatki z musem owocowo-warzywnym i kiełkami na mleku sojowym
Obiad: Ryba pod pierzynką sosu paprykowo- porowego z oliwkami, ryż kolorowy, sałata wiosenna z sosem tzatziki
Podwieczorek: Pomidorowa zupa krem z płatkami migdałów
Kolacja: Rolada drobiowa ze szpinakiem na zielonej sałacie, pieczywo chrupkie.

Zaręczam, ze same pyszności :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...