Skocz do zawartości
Forum

Zmiany na abcZdrowie.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kochani, w związku z potrzebą ciągłego rozwoju chcielibyśmy się dowiedzieć, co byście powiedzieli na zmianę struktury forum - rozbicie dużych ogólnych kategorii na podkategorie poświęcone konkretnym zagadnieniom. Czy taka zmiana byłaby wg Was korzystna? Lepiej korzystałoby się Wam z forum? Forum działa i istnieje przede wszystkim dla Was, dlatego konsultujemy się z Wami i pragniemy poznać zdanie na temat działalności forum i zakresu poszczególnych działów. Wychodzimy z zapytaniem do Was, naszych użytkowników, abyście czuli się w forumowej rodzinie jeszcze lepiej niż dotychczas i z chęcią zaglądali do nas jak najczęściej.
Na Wasze opinie czekamy do końca sierpnia.

Odnośnik do komentarza

Jak zmieniać to na lepsze... ,proponowana zmiana wg mnie będzie niekorzystna,bo ileż forum można otwierać?

Piszący też nie będą w stanie szukać w kilkudziesięciu forach ,żeby trafić ze swoim tematem/problemem.

Już teraz jest ich za dużo ,bo rzadko ktoś wchodzi ,poza kilkom pierwszymi.

Raczej należałoby połączyć niektóre w jedno forum ,np.dom z kuchnią,itp.,

Generalnie nie ma natłoku piszących,żeby bardziej rozbijać,nie ma po prostu ku temu żadnych argumentów.

Może przy okazji Redakcja się wypowie na temat nie działającej poczty... od dawna.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

"Forum działa i istnieje przede wszystkim dla Was, dlatego konsultujemy się z Wami i pragniemy poznać zdanie na temat działalności forum i zakresu poszczególnych działów"- słowa piękne jak letni wiatr, ale prawda okrutna.
Zmieniliście wygląd tak czy owak, chociaż nikt nie był za. Rozumiem, że ten wątek był powiadomieniem a nie pytaniem.

Zawiodłam się, nie podoba mi się, nie umiem się połapać.

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek2

Zawiodłam się, nie podoba mi się, nie umiem się połapać.

Mogłabyś doprecyzować o jakie zmiany chodzi ,bo ja na pierwszy rzut oka nie zauważyłam żadnej,

poza tym ,że jak weszłam w link /żeby komuś skopiować/ o infekcjach intymnych,to tam jest zmiana ,ale tam praktycznie nie wchodzę,
tu na forum gdzie piszemy widzisz jakieś zmiany?

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jak sie kliknie na "Pytania do lekarzy" to mozna zobaczyc te zmiany. Czy ja wiem czy to lepsze czy gorsze? Mniejsza o to mnie zdziwio,ze na poczatku sadzilam ze mamy sie tutaj wypowiedziec czy takowych zmian chcemy a w efekcie zmiany juz są.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...