Skocz do zawartości
Forum

Analiza moczu


Gość gościnnie2015

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gościnnie2015

Witam czy mogę prosić o interpretację wyników analizy moczu:
Bilirubina neg
Urobilinogen norm
Ketony neg
Kwas askorbinowy neg
Glukoza neg
Białko neg
Krew neg
Ph 6.0
Nitraty neg
Leukocyty neg
Ciężar właściwy 1.012
Klarowność przejrzysty
Kolor j.żółty
Krwinki czerwone 0-3
Krwinki białe 0-5
Nabłonki płaskie pojedyncze
Śluz pojedyncze

Kobieta lat 21

Odnośnik do komentarza
Gość gościnnie2015

To ja już niewiem..
Gdzie szukać przyczyny?
W tym tygodniu mam wizytę na USG jamy brzusznej. Na skierowaniu mam napisane bóle brzucha i ZUM. Czyli co zapalenie układu moczowego mam poprzez wyniki?
Lekarz rodzinny skierował Mnie jeszcze na morfologię krwi, OB i CRP wszystko w normie sprawdzone przez lekarza prowadzącego.
To skąd ten ból się bierze? Ten ból w rękach i nogach jest co jakiś czas trwa parę sekund i bardzo podobny jest mi do takiego bólu jak przy miesiączce bolą Mnie jajniki to także odczuwam ból nóg i teraz jest tak samo tylko, że codziennie. Raz zarwie Mnie w łokciu, raz w nadgarstku, raz w łydce, raz w udzie. Dziwne.. :-/
Byłam także u ginekologa.
Zbadał Mnie i wykonał USG dopochwowe i także powiedział, że wszystko jest OK. Zwariuję przez to wszystko nie mogę skupić się na życiu codziennym, tylko ciągle myślę, że jest Mi coś poważniejszego.. :-(

Odnośnik do komentarza
Gość gościnnie2015

Tak widział też te wyniki ale nie wydaje Mi się by to było zapalenie układu moczowego, choć lekarzem nie jestem :) . A nie wydaje Mi się to dlatego iż nie mam wgl objawów takiego zapalenia, więc zawitałam tutaj by zapytać o interpretację tych wyników..
Hmm ale jeśli nawet by to było to ZUM to czy przy takim zapaleniu mogłyby Mnie boleć ręce i nogi?
Dodam jeszcze że chodzę miesiąc z takimi objawami. Lekarz przepisał tylko modafen na złagodzenie bólu i dał właśnie skierowanie na to USG na które musiałam czekać od grudnia do właśnie tego tygodnia ( czwartek ).
No to biorąc pod uwagę to zapalenie, które wypisał na skierowaniu lekarz i jest do teraz nieleczone, bo na to nic nie dał, jest taka możliwość że to objawia się właśnie tym bólem?

Ja siedząc przez ten czas i czekając na te USG naczytałam się w Internecie tyle chorób, że jestem przerażona i wystraszona!

Czyli co może psychiatrę w następnej kolejności odwiedzę ? :P
Nie no serio jestem panikara straszna,ale cóż co zrobię.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...