Skocz do zawartości
Forum

Jaki dobry horror polecacie?


Mexi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kristen_90

A jaki to jest według Ciebie dobry horror? Bo różnie bywa - czy wolisz ambitne, z atmosferą (jak Lśnienie Kubricka), czy horrory tzw. klasy B też wchodzą w grę (np. Wzgórza mają oczy). Czy czynnik supernatural musi być, czy niekoniecznie?

Odnośnik do komentarza

Replikant zabił zabójcę poprzez wybuch w prosektorium a sam ukrył się w jednej z "szufladek" metalowych do której chowano zmarłych przez co policja myślała że zginął i nigdy go nie znalazła a on sam się nie ujawniał. Co do tematu jeżeli chodzi ci o dobry horror to polecam Grind House: Planet Terror do którego dodaje link:

Odnośnik do komentarza

ja na Paranormal ziewałammm......:D ale oczywiście klasyka w tym tonie"The blair with project" był super!
A tak od siebie dodam, że "shutter" mi się bardzo podobał, tym bardziej że mądrze się skończył (na tyle, o ile horrory mogą się tak skończyć ;)). Chociaż oglądałam remake, a pierwsza wersja (Japońska) jest podobno najlepsza.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio mialam okazje ogladac Shutter (wers.tajska) i rzeczywiscie bardzo dobry.
Poza tym mozna zerknąć na: Lęk, Lustra, Martwa Cisza,Droga bez powrotu,Egzorcyzmy E.Rose i A.Michel, Sierota,Ludzka stonoga,Pozwol mi wejsc,Inni,Dark water,Delikatna,Amityville,Eden lake,Oczy Julli,Udręczeni

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Zależy czy lubisz horrory z klimatem czy krwawą jatke. Z klimatu to na pewno Zemsta po latach, Omen, Widmo czy Noc Żywych Trupów. Jeśli jednak wolisz więcej posoki to na pewno Hellraiser, Martwica Mózgu, Hostel czy seria Królik Doświadczalny.

Odnośnik do komentarza

Krzysztof.W
Niedawno obejrzałem film pt Mama o dwóch siostrzyczkach. Jeżeli chodzi o nowe kino z tego gatunku polecam.

Może i fajny , ale końcówka filmu coś za bardzo naciągnięta .. Ja osobiście polecam : Pandorum horror-science fiction choć nie lubię tego typu filmów (piszę o science fiction) ten bardzo mi się podobał..

Boże widzisz a nie grzmisz :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...