Skocz do zawartości
Forum

Granie na instrumentach


xSandra

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
czy ktoś na czymś gra? Ja zawsze chciałam grać na pianinie ale jakoś nie miałam wsparcia w domu i sama też nie bardzo miałam możliwości do kupna instrumentu więc tak naprawde zawsze chciałam ale nic w tym kierunku nie zrobiłam a teraz mysle ze juz za późno. Ale jestem ciekawa czy na cyzms gracie i jak sie uczyliscie. I skad wiedzieliscie ze akurat to ma byc ten instrument?

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

ja uczę się grać na harmonijce ustnej :) od zawsze mi się podobała harmonijka i saksofon, uwielbiam te instrumenty. Mój mąż potrafi grać chyba na wszystkim haha :D
XSandra- z pewnością nie jest za późno, jeśli tylko masz możliwość to spełnij swoje pragnienie :) przynajmniej spróbuj, bo kiedyś możesz zacząć tęsknić za tym, że tego nigdy nie zrobiłaś a miałaś ochotę.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym zacząć tworzyć muzykę i zastanawiam się czy każdy się do tego nadaje czy trzeba mieć wrodzone zdolności? Jeśli tak to w jaki sposób można zweryfikować czy się takie posiada? A może sama miłość do muzyki wystarczy?

Odnośnik do komentarza

Gram na pianinie, skończyłam tylko podstawową muzyczną, ale coś tam wybrzdąkam ;) Trochę mi szkoda, że nie mogę częściej, ale niestety nie mam w tej chwili dostępu do instrumentu. Jeśli chodzi o wybór instrumentu, to był narzucony przez rodziców. Później trochę żałowałam, że nie były to skrzypce, ale trudno, zaczęłam, to trzeba było skończyć.
Uważam, że jeśli naprawdę nas do czegoś ciągnie, to warto się w to zaangażować. Wiadomo, że jeśli zaczyna się tak późno, to raczej małe są szanse na zostanie wirtuozem tego instrumentu, ale warto chociażby dla własnej przyjemności i satysfakcji.

Odnośnik do komentarza

Ja gram na gitarze elektrycznej. Uczyłem się sam, ale czasami myślę, że prościej byłoby gdyby mi ktoś pokazał jak grać bo pewnie zaoszczędziłbym wiele czasu i w tej chwili byłbym dużo dalej jeśli chodzi o moje umiejętności... ale najważniejsza jest pasja :)

Odnośnik do komentarza

Mi udalo sie spelnic marzenie z dziecinstwa i od ponad 6 lat gram na pianinie:) A wszystko zaczelo sie na imieninach u ciotki,mialam wtedy 10 lat, bylo tak nudno ze znalazlam tajny pokoj gdzie w kącie stalo pianino akustyczne. W tamtej chwili wymyslilam sobie ze bede grać na pianinie i tak juz gram od ponad 6 lat:)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...