Skocz do zawartości
Forum

The Sims 3


Gość Tyra

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam że pisze tutaj ale to jest najczęściej odwiedzane forum na tej stronie.
Otóż chciałabym kupić sobie The Sims 3 ale nie wiem czy mam odpowiedni komputer do tego.
Nie znam się na takich rzeczach i chciałabym was prosić o pomoc
Mój model komputera to Samsung 300 E
Jeszcze raz przepraszam że piszę na tym forum ale nie znalazłam innego odpowiedniego do takiego pytania

Odnośnik do komentarza

Nie, to nie jest najczęściej odwiedzane forum na tej stronie.
Tutaj model komputera nie jest najwazniejszy. Jesli chodzi o tą grę tutaj ważna jest przede wszystkim karta graficzna i ewentualnie pamiec bo gra ma trochę.Sprawdz wiec to.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Gra pozwala graczom tworzyć i kontrolować wirtualnych ludzi, budować relacje, a także tworzyć i kontrolować ich środowisko :) Gracze mogą dostosować cechy fizyczne, osobowości i życie swoich Simów, a także kontrolować ich życie od narodzin do śmierci. Jest genialna pod każdym względem, lecz nie ma sensu jej kupować, bo jest dostępna do pobrania za darmo. The Sims 3 Download to nie tylko godziny świetnej rozgrywki, ale przede wszystkim DARMOWEJ rozgrywki dzięki czemu nie trzeba wydawać pieniędzy, by ją przetestować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...