Skocz do zawartości
Forum

Czy przez głęboki pocałunek można się zarazić HIV?


Gość ra...43

Rekomendowane odpowiedzi

Czy przez głęboki pocalunek z jezykiem moze doprowadzic do zarazenia wirusem hiv, poza tym byla penetracja pochwy palcami i calowanie piersi. W tym dniu bylem u stomatologa plombowanie zeba. w 4 i 7 tygodniu robilem badania na okolicznosc chorob wenerycznych - wyniki ujemne. W tym momencie minal 10 tydzien od fatalnego zdarzenia. Poza tym w 7 tygodniu robilem wymaz jezyka no i wykazalo candida albicans,streptococcus viridans. - liczne. Przez ten caly okres stres potezny mam. Chialbym jeszcze zasugerowac iz jak przegladalem swoje wyniki krwi roki temu ob - 67, crp-24, teraz morfologia po 6 tygodniach ob-18, crp-3,1. Czy to moze miec jakis zwiazek?. Generalnie jakich objawow moge sie spodziewac przy zarazeniu. Prosze o wskazowki.

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Jeśli doszło do kontaktu zarażonej krwi ze zranionym miejscem na Twojej skórze bądź błonach śluzowych to zakażenie jest jak najbardziej możliwe. Zarażenie przez ślinę jest bardzo mało prawdopodobne. Pewność uzyskasz wykonując badanie na obecność przeciwciał przeciwko HIV po trzech miesiącach od ryzykownego kontaktu. Podwyższony poziom OB i CRP w górnej granicy normy mogą być związane z zakażeniem grzybiczym w jamie ustnej.

Odnośnik do komentarza

czy jeżeli zaistniała taka sytuacja...Doszło do namiętnego pocałunku z nowo poznaną podczas randki osobą,to jakie jest ryzyko zarażenia się wirusem hiv,biorąc pod uwagę,że w tym samym dniu osoba zdrowa miała przeprowadzony zabieg odkamieniania zębów,piaskowanie,przy którym zostały naruszone dziąsła?

Odnośnik do komentarza

Witam chciałbym się zapytać czy jest możliwość zakażenia się hiv przez pocałusek francuski gdy w swojej jamie ustnej nie zauważyłem żadnych zadrapań i skaleczeń. Pytam ponieważ miałem taką sytuację od której minęło około 12 dni nie zauważyłem żadnych zmian dzisiaj miałem bóle głowy i gardła ale wydaje mi się ze to z tych nerwów gdyż obawiam się swoich konsekwencji czynu albo naj zwyczajnie w świecie to wszystko od klimatyzacji dodam tylko ze po pocałowAniu się było widać żadnych śladów krwi w slinie ponadto wypłukałem jakieś 15 min później jamę ustna i tez ni było widać żadnej krwi proszę o udzielenie mi informacji u Kubie ty tez ni zauważyłem żadnej krwi na ustach

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...