Forum Ginekologia

Brak okresu i biała, gęsta, grudkowata wydzielina z pochwy

jolka321

jolka321

Witam.
Mam 17 lat. Miesiączka spóźnia mi się 6 dni. Kilka miesięcy temu zauważyłam dziwne narośle na wargach sromowych mniejszych. Bardzo piekło i bolało podczas jak i po stosunku. Problem powrócił lecz razem z spóźniającą się miesiączką. Mianowicie- pojawiła się gęsta, biała, grudkowata wydzielina śluzowa. Bardzo się stresuję ponieważ bardzo możliwe że mogłam zajść w ciąże przez preejakulat. Dla pewności zrobiłam test- negatywny. Czy spóźniająca się miesiączka może być spowodowana przez jakieś zakażenie pochwy? Dodaję zdjęcie. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

• th_spozniajacy-sie-okres-wydzielina-sluzowa-gesta-i-grudkowata_1093.jpg
  • th_spozniajacy-sie-okres-wydzielina-sluzowa-gesta-i-grudkowata_1094.jpg
105838 jolka321 Kobieta, 31 lat, Katowice
~jak ci powiedziec

~jak ci powiedziec

na pewno dziewczyny wam wszystko powiem co mi powiedziała ;) w ponieziałek będę na wizycie więc wieczorem wam napisze co i jak ;)

~jak ci powiedziec

~jak ci powiedziec

Dziewczyny znowu dostapam tej serkowatej wydzieliny ... Byla bez zapachowa i tylko do poludnia wystapila ...

~jak ci powiedziec

~jak ci powiedziec

jeszcze nie bo wizytę mam na 18 ;)
tylko teraz nastawiłam się na infekcję po tym jak dostałam tą białą serowatą wydzielinę :<

~jak ci powiedziec

~jak ci powiedziec

więc tak dziewczyny wróciłam właśnie od lekarza ... Polska służba zdrowie godzine czekałam w poczekalni ... ale mniejsza z tym, lekarka powiedziała mi że nic mi nie jest ... wszystko jest ok , lewy jajnik ok prawy ok , a czeste oddawanie moczu może być wynikiem jakieś baterii w moczu, ale jeżeli będzie mnie bolało przy oddawaniu to mam się zgłosić na badania ... a ja myślałam że mam jakąś małą fasolkę w sobie ;< ale nic może kiedyś się uda

~jak ci powiedziec

~jak ci powiedziec

a może być tak że lekarka nie wykryła ciąży ? ;>

~olkiju

~olkiju

Przy obecnej technice diagnostycznej możliwe jest już po 7 dniach stwierdzenie ciąży testem biochemicznym, po 4 tygodniach - badaniem usg, po 5-6 tygodniach natomiast badaniem ginekologicznym

~olkiju

~olkiju

a test robiłaś najlepiej test zrub teraz juz napeno powinien ci wyjśc dobry wynik .... ja miałam podobnie ale po 3 tyg dostałam jak by miesiączkę jeden dzień była bardzo obfita w 2 godziny podpaska mi przemogła a miałam takie na noc .... ide nie długo do ginekologa tez zobacze co mi jest ..ja testy robiłam ale były negatywne

~jak ci powiedziec

~jak ci powiedziec

no powiedziała że wszystko w porządku ... więc nie wiem teraz co robić czy wykonywać test ciążowy czy iść bete zrobić

~olkiju

~olkiju

najlepsza jest beta naj bardziej wiarygodna więc zrób bete .. ja już przygotowałam się na ciąze ale wątpie że jestem w ciąży ... chociaz ostatnio bardzo odpycha mnie alkochol

~jak ci powiedziec

~jak ci powiedziec

no ja powiem Ci że nigdy nie miałam mdłości po kawie, a teraz mam ochotę zwymiotować ale mi się tylko cofa więc przestałam ją pić , ja też się na ciąże nastawiłam nawet wychodząc wczoraj od lekarza miałam szklanki w oczach :<

~olkiju

~olkiju

wszystko możliwe test da ci odpowiedz ja mam niedługo do ginekologa to nie robie bety po co ginekolog zauwarzy juz cos pewnie u mnie jezeli jestem w ciązy bo to gdzies 5 tydz od terminu okresu ale mialam spuzniony 3 tyg nie wiem czy to krwawienie czy miesiaczka

~jak ci powiedziec

~jak ci powiedziec

no ja miałam ostatnią miesiaczko-plamienie nie wiem jak to można nazwać :P 24.09 więc u mnie wychodzi 3 tydzień, więc może miał szanse nie wykryć

~olkiju

~olkiju

może i tak no wiesz lepiej ufać lekarzowi zrób test bedziesz miała pewność teraz praktycznie wszedzie mozna zrobic taki test .... i z wynikiem do ginekologa jezeli wyjdzie pozytywny ... na pewno poinformuje cie pani która bedzie pobierła ci krew jaki jest wynik

~jak ci powiedziec

~jak ci powiedziec

No wiadomo ;) bede robic to dam znac ;) Ty tez daj znac co i jak u lekarza ;)

Zamknij

Wypełnij swoje dane

Ryzyko schorzeń często zależne jest od płci, wieku i wykonywanego zawodu

Wiek determinuje zarówno ryzyko schorzeń, jak i rodzaj leczenia

Dzięki informacji o Twojej lokalizacji i ubezpieczeniu, będziemy mogli zaproponować Ci najlepszych specjalistów i kliniki zajmujące się Twoim problemem

-

Dane kontaktowe potrzebne są nam do powiadomienia Cię o odpowiedziach specjalistów

Akceptuję regulamin zadawania pytań.
Cofnij