Skocz do zawartości
Forum

Zmiana charakteru miesiączki a ciąża


Gość alakkkkkkkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość alakkkkkkkkk

witam,miesiączkę bardzo obfitą miałam 11 sierpnia trwałą długo,we wrześniu czekałam na okres od początku,mam nie rególarne cykle,13 września kochałam się bez zabezpieczenia,a 19 dostałam miesiączkę na wieczór ale najpierw był taki śluz z krwią,trochę potem brązowy,na drugi dzień mocniejszy ale starczyła 1 podpaska,dziś jest 21 mam okres starczą 2 podpaski ma to kolor czerwony,ale bez skrzepów jak nigdy,dziwnego uczucia,czuję się tak jakbym nie miałą wcale okresu tylko to kucie i piersi, kuje mnie prawy jajnik i tak trochę ściąga,i dziwne mam uczucie w piersiach bolały mnie trochę 2 dni,zastanawiam się czy może jestem w ciąży,ale nie jestem pewna....Proszę o odpowiedz bo nie wiem co

Odnośnik do komentarza
Gość jaaaaaaaaaaaaa

witam,miesiączkę bardzo obfitą miałam 11 sierpnia trwałą długo,we wrześniu czekałam na okres od początku,mam nie rególarne cykle,13 września kochałam się bez zabezpieczenia,a 19 dostałam miesiączkę na wieczór ale najpierw był taki śluz z krwią,trochę potem brązowy,na drugi dzień mocniejszy ale starczyła 1 podpaska,dziś jest 21 mam okres starczą 2 podpaski ma to kolor czerwony,ale bez skrzepów jak nigdy,dziwnego uczucia,czuję się tak jakbym nie miałą wcale okresu tylko to kucie i piersi, kuje mnie prawy jajnik i tak trochę ściąga,i dziwne mam uczucie w piersiach bolały mnie trochę 2 dni,zastanawiam się czy może jestem w ciąży,ale nie jestem pewna....Proszę o odpowiedz bo nie wiem co myśleć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...