Forum Ginekologia

Zmiana charakteru miesiączki a ciąża

~alakkkkkkkkk

~alakkkkkkkkk

witam,miesiączkę bardzo obfitą miałam 11 sierpnia trwałą długo,we wrześniu czekałam na okres od początku,mam nie rególarne cykle,13 września kochałam się bez zabezpieczenia,a 19 dostałam miesiączkę na wieczór ale najpierw był taki śluz z krwią,trochę potem brązowy,na drugi dzień mocniejszy ale starczyła 1 podpaska,dziś jest 21 mam okres starczą 2 podpaski ma to kolor czerwony,ale bez skrzepów jak nigdy,dziwnego uczucia,czuję się tak jakbym nie miałą wcale okresu tylko to kucie i piersi, kuje mnie prawy jajnik i tak trochę ściąga,i dziwne mam uczucie w piersiach bolały mnie trochę 2 dni,zastanawiam się czy może jestem w ciąży,ale nie jestem pewna....Proszę o odpowiedz bo nie wiem co

~jaaaaaaaaaaaaa

~jaaaaaaaaaaaaa

witam,miesiączkę bardzo obfitą miałam 11 sierpnia trwałą długo,we wrześniu czekałam na okres od początku,mam nie rególarne cykle,13 września kochałam się bez zabezpieczenia,a 19 dostałam miesiączkę na wieczór ale najpierw był taki śluz z krwią,trochę potem brązowy,na drugi dzień mocniejszy ale starczyła 1 podpaska,dziś jest 21 mam okres starczą 2 podpaski ma to kolor czerwony,ale bez skrzepów jak nigdy,dziwnego uczucia,czuję się tak jakbym nie miałą wcale okresu tylko to kucie i piersi, kuje mnie prawy jajnik i tak trochę ściąga,i dziwne mam uczucie w piersiach bolały mnie trochę 2 dni,zastanawiam się czy może jestem w ciąży,ale nie jestem pewna....Proszę o odpowiedz bo nie wiem co myśleć.

angela325

angela325

Na zrobienie testu jest trochę za wcześnie, choć wydaje mi się, że w ciąży nie jesteś. To, że masz jakieś dziwne odczucia to może Twoja psychika działa a tak bardzo często bywa. To, że okres masz mniej obfity może być wieloma innymi czynnikami.

--

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

85000 angela325 Kobieta, 25 lat, Daleka:)