Forum Ginekologia

Brązowe plamienia przy nadżerce

~vitalijka

~vitalijka

Witam!!!
Mam uplawy kiedys byly biale teraz sa brazowe do tego plamienia brazowe. PIeczenie i nieprzyjemny zapach ktory pojawia sie co tydzien dwa, trzy roznie. Przy badaniu gin wykryto dodatni GBS przy porodzie wstrzyknieto mi cos z penicyliny. Do dtego nadzerka. MArtwi mnie to brazowe plamienie i zapach. Przyznam ze w rodzinie babcia mama i teraz brat maja raka :( takze jestem w ryzyku. CZy te objawy moga swiadczyc o czyms powaznym czy to zwykle zapalenie. Strasznie sie boje zeby nie spotkalo mnie to co rodzine. CHce isc do gin ale przebywam za granica juz dluzszy czas i wracam ok grudnia i to duzo czasu. TYm bardziej ze uplawy nadzere i brazowy sluz mam juz ok 4 lat. a objawy sie nasilaja....

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Khaleesi

Khaleesi

wiesz co nie rozumiem Cię. Jeśteś w grupie ryzyka, masz nadżerkę i od 4 lat nic z tym nie zrobiłaś? to co z tego że jesteś za granicą? Możesz przecież iść prywatnie, ja jakby miala takie objawy to bym nie czekała tylko biegiem szła

99816 khaleesi Kobieta, 28 lat, tam gdzie serce moje
Lek. Jacek Ławnicki

Lek. Jacek Ławnicki

Odpowiedź eksperta

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na przewlekłą infekcję dróg rodnych. Nie można wykluczyć zmian w obrębie narządów układu rozrodczego. Powinna Pani niezwłocznie udać się do ginekologa, który wdroży odpowiednie leczenie.

87201 lek-jacek-lawnicki Mężczyzna, 27 lat, Lublin