Forum Ginekologia

Silne swędzenie pochwy

dmc

dmc

Bardzo swędzi mnie pochwa. Domyslam się, że to może być jakaś infekcja grzybiczna, gdyż taka już miałam. ALE .. nie mam żadnego białego śluzu. Wizytę u ginekologa mam za dwa tygodnie. Czy to może być coś innego niż grzybica?
pomocy! swędzenie nie do wytrzymania.

459 dmc Kobieta, 24 lata, Lublin
laurette

laurette

Mozliwe ze jakas infekcja.Do momentu wizyty moze zapytaj o lek na taka dolegliwosc w aptece.

--

"Prawdziwie kochasz wtedy kiedy nie wiesz dlaczego"

96807 laurette Kobieta, 20 lat, Kraków
~Karlson

~Karlson

W takim razie całkiem możliwe, że Jego/Twoj włosek tam siedzi (trafił w trakcie :) i tak swędzi. Niedługo sam wyjdzie.

~Tabakiera

~Tabakiera

~Karlson
W takim razie całkiem możliwe, że Jego/Twoj włosek tam siedzi (trafił w trakcie :) i tak swędzi. Niedługo sam wyjdzie.

Co Ty za głupoty piszesz....
Jaki włosek.... tobie chyba do mózgu wszedł
Najprawdopodobniej to infekcja grzybicza. Nie musisz przy niej mieć żadnych upławów, mogą one wystąpić ale nie muszą... IUdź do ginekologa albo kup sobie clotrimazolu w maści

~Furia999

~Furia999

Tabakiera, Ty sama chyba głupoty pleciesz bo NIE wiesz jak to jest, co?U mnie tak własnie było, swędziało bardzo, ale żadnych upławów nie było, aż później zauważyłam przyczynę - włoski, mianowicie jak pisala Karlson, niekiedy po goleniu bywało. Wiec to sie zdarza i nie ma co od razu pisac o infekcji.

Lek. Izabela Ławnicka

Lek. Izabela Ławnicka

Odpowiedź eksperta

Witam!
Opisany przez Panią świąd może być wynikiem infekcji, podrażnienia czy też alergii np. na lateks. Niekoniecznie musi być to zatem infekcja. W celu postawienia konkretnej diagnozy proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

87200 lek-izabela-lawnicka Kobieta, 27 lat, Lublin