Skocz do zawartości
Forum

Seks podczas zapalenia pochwy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam wątlipwości co do tego czy powinnam uprawiać seks z moim chłopakiem ostatnio byłam u ginekologa i okazało się że mam bakteryjne zapalenie pochwy co prawda pozostają nam jeszcze kondomy ale zawsze jest jakieś ryzyko że mogę go zarazić co o tym sądzicie a jak nie to w jaki inny sposób mogę mu "ulżyć" żeby to nie było monotonne; leczenie mogę zacząć dopiero po zakończeniu miesiączki. Dodam że jesteśmy ze sobą już 7 lat także tematów tabu między nami on niby to rozumie ale wiem że facet długo raczej nie wytrzyma w celibacie :)

Odnośnik do komentarza

Fantazje nie, ale pomyśl zanim pójdziecie do łóżka, bo fantazyjnie to mu może coś później urosnąć na przyrodzeniu, więc chyba lepiej dac sobie na wstrzymanie. Pamiętaj tez o probiotykach po zakończeniu leczenia, żeby infekcja nie powróciła, no i celibat razem z nią :) Bardzo skuteczny jest Lactovaginal, wystarczy tygodniowa kuracja i po sprawie,no i nie przeszkadza to w uprawianiu seksu.

Odnośnik do komentarza

zostały mi przepisane globulki ale muszę poczekać z leczeniem do zakończenia miesiączki przynajmniej tak mi powiedziała lekarka ja nie wiem bo nigdy tak owych nie musiałam używać a co do pójścia do łóżka to spoko nie chce ryzykować ale zawsze można sobie poradzić w inny sposób :) przynajmniej jednej ze stron można ulżyć a co :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...