Skocz do zawartości
Forum

Silny ból brzucha po cesarskim cięciu


Gość Kinga M.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kinga M.

Może tutaj znajdę odpowiedź i pomoc.Mam 25 lat. Zaczęło się od cesarskiego cięcia 2 lata temu. Kilka tygodni po zaczęłam odczuwać okropny ból prawej strony podbrzusza. Nasilało się to przy miesiączce i promieniowało aż pod żebra i plecy. Potworny ból który ograniczał moje ruchy. Do tego ciągle odczuwałam odrętwienie blizny i skóry wokół niej. Żadne tabletki ani czopki na ten ból nie pomagały. Zaczęłam odczuwać guzek w okolicy blizny po cc. Ginekolog wykluczał endometrioze, wysłał do chirurga, może to przepuklina. Ten do ginekologa to na pewno endometrioza, Ginekolog znów odrzucił tę przypadłość i poszłam do gastrologa. Ta znowu do ginekologa. I tak to trwało kilka miesięcy a ból trwał 3 tygodnie w miesiącu. Zmieniłam ginekologa stwierdził endometrioza i trzeba wyciąć. Jednak usg nic nie wykrywało. Po miesiącu miałam operację. Wycięli guzek 3cmx4 cm. Chwilę pocierpiałam ale nagle ból ucichł, trwało to niestety tylko 2 tygodnie, dopóki nie pojawiła się miesiączka. Badanie histopatologiczne odrzuciło endometriozę, był to tłuszczak. Jednak znów mi coś tam rośnie a kolejny lekarz przepisał mi tabletki antykoncepcyjne, bo może pomogą. Jednak nie pomagają bo ciągle boli. Nie mogę kichnąć, śmiać się, ćwiczyć, leżeć na plecach. Blizna swędzi i piecze i ciągle drętwa. A przy miesiączce zwijam się z bólu. Co to może być? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...