Skocz do zawartości
Forum

Bardzo niska hemoglobina po poronieniu


Gość darenka

Rekomendowane odpowiedzi

witam poroniłam niedawno oproz mam dwójke urodzonyh przed poroniniem hemoglobine miałam 11 6 po poronieniu 9 6 na dniah robilam wyniki juz jest tylko 8 5 ....unosi mnie nie zuje gruntu pod stopami zawroty glowy oslabienie i nerwia prosze jak mam dojs do siebie

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety nie podała Pani żadnych innych wyników, oprócz poziomu hemoglobiny. Szczególnie istotne są bowiem pozostałe parametry czerwonokrwinkowe. Nie napisała Pani także czy na skutek poronienia doszło do intensywnego krwawienia, czy krwawi Pani dalej, czy miała Pani łyżeczkowanie jamy macicy, itd. Są to bowiem informacje absolutnie niezbędne, by ocenić przyczynę anemii i zastosować skuteczne leczenie celowane. A propos Pani objawów to jak najbardziej może być to wynik anemii. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem, który zbierze wywiad, zbada Panią, oceni wyniki badań, co umożliwi postawienie diagnozy i wdrożenie leczenia.

Odnośnik do komentarza

miałam hemoglobine 11.6 jakis czas potem poroniłam przy tym straciłam dużo krwi krwawienie było dośc obfite ze skrzepami po tym poronieniu hemoglobina wyszła 9.6 mimo tego nie przytoczyli mi krwi wyszłam ze szpitala z przepisanym żelazem i antybiotykiem .brałam żelazo przez tydzien ferum w tabletkach.teraz robiłam morfologie hemoglobina już 8,5 .oprócz tego niskie erytrocyty i hematokryty też niskie niskie też leukocyty a czerwone krwinki 4.0. teraz zamiat czuc jak hodze to czuje jak bym latała nie czuje gruntu pod stopami unosi mi ciało w głowie i oczah zawroty depresja i stany lękowe także dławienia refluks żołądkowo przełykowy na tle nerwicowym.do nie dawna nie jadłam dużo czułam jakby miała zwężoną krtań przez która nie przechodziło nic co robic? chce wrucic do stanu takiego jak było dobrze grozi białaczka? pomocy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...