Skocz do zawartości
Forum

Tabletki antykoncepcyjne a alkohol


Rekomendowane odpowiedzi

witam,
wczoraj wzielam tabletke antykoncepcyjna o godz 18 i zrobila to w trakcie picia piwa, dokladnie wypilam kilka lykow przed, polknelam bez popijania a potem znowu za kilka sekund kilka lykow. nie wypilam calego piwa. nastepnie gdzies za poltorej lub dwie godziny pilam wino (ze 3 lampi) i tak okolo godziny 22 kochalam sie ze swoim chlopakiem. czy moja tabletka mogla dzialac nieprawidlowo ?

Odnośnik do komentarza

Czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć jaki tak naprawdę wplyw na tabletki ma alkohol? wczoraj wypiłam zdecydowanie za duzo a na dodatek wszystko pomieszałam. Tabletki zawsze biore regularnie ale moze powinnam sie dodatkowo zabezpieczać tak w razie czego?

Odnośnik do komentarza

~lalona
Czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć jaki tak naprawdę wplyw na tabletki ma alkohol? wczoraj wypiłam zdecydowanie za duzo a na dodatek wszystko pomieszałam. Tabletki zawsze biore regularnie ale moze powinnam sie dodatkowo zabezpieczać tak w razie czego?

Jeżeli nie wymiotowałaś to nie musisz się dodatkowo zabezpieczać przez pierwszy tydzień.

Odnośnik do komentarza
Gość Kaarolla89

Witam
mam pytanie odnośnie tabletek antykoncepcyjnych Vibin mini czy można spozywać alkohol biorąc te tabletki?? I nie wiem czy dobrze zrozumiałam Panią doktor, że powinno zacząć przyjmować te tabletki w pierwszym dniu miesiaczki?? Nie dawno zdecydowałam sie na tabletki antykoncepcyjne, więc wole sie upewnić.
Dziękuje i pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...