Skocz do zawartości
Forum

Eksperci i lekarze na forum abcZdrowie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Użytkownik z nickiem lekarz nie jest pracownikiem ani nigdy nie współpracował z forum abcZdrowie.
Nasi eksperci i lekarze piszą z zalogowanych kont, które są wyróżnione na zielono, przedstawieni są z imienia i nazwiska, mają zdjęcie oraz w ich profilach można zobaczyć krótką notkę o ich wykształceniu i doświadczeniu. Osoby, które podpisują się jako lekarz i podają nr telefonów, to użytkownicy nam nieznani i ich porady wcale nie muszą być profesjonalne i rzetelne przez co prosimy o zachowanie ostrożność i granice ufności, gdyż forum abcZdrowie nie ponosi odpowiedzialności za jakość porad uzyskanych pod numerem podawanym przez użytkownika ,,lekarz".
Pozdrawiam
Moderatorzy

Pozdrawiam
Moderator

Odnośnik do komentarza

Nie ma możliwości zapewnienia odpowiedzi eksperta na każde pytanie, tym bardziej, jeśli jest to zagadnienie powtarzające się - wystarczy wyszukać wcześniej zadane pytanie na ten sam temat i zobaczyć odpowiedź eksperta.

Jeśli zależy Wam tylko i wyłącznie na odpowiedzi eksperta zadawajcie pytania w dziale "Pytania do specjalistów".

Pozdrawiam,
Admin.

Czuwam :)

Odnośnik do komentarza

Witam,
Większość pytań do specjalisty ( zadanych poprzez okienko na stronie głównej portalu) otrzymuje pierwszą odpowiedź w ciągu 24-48 godzin. Czas ten może się wydłużyć ze względu na dużą popularność tej funkcjonalności jak i trudność samego pytania.
Na forum eksperci nie odpowiadają, z wyjątkiem forum uroda i Odchudzanie krok po kroku

Pozdrawiam
Moderator

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie co sie stało z Lek. Jacekiem Ławnickim oraz Panią Lek. Izabelą Ławnicką ktorzy odpowiadali na pytania na forum?
Czy juz sie nie pojawią?
Bardzo ceniłam ich porady i wszelakie odpowiedzi.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

laurette
Mam pytanie co sie stało z Lek. Jacekiem Ławnickim oraz Panią Lek. Izabelą Ławnicką ktorzy odpowiadali na pytania na forum?
Czy juz sie nie pojawią?
Bardzo ceniłam ich porady i wszelakie odpowiedzi.

Witam,
Pan doktor Ławnicki wraz z Panią Ławnicką odpowiadają teraz na pytania zadane poprzez funkcję ,,zapytaj lekarza".

Pozdrawiam
Moderator

Odnośnik do komentarza

Chcialam jeszcze zapytać...

Czy wkrótce albo czy jeszcze kiedykolwiek będzie ekspert zwiazany z forum ginekologia bądz Ciąza i dziecko??

Tak jak Pani Kamila Krocz na forum Psychologia.

Uwazam,ze to równie istotne dwa fora na ktorych przydała by sie obecność jakiegos specjalisty z tej dziedziny.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

nicki257
Eksperci zamiast wybierać sobie takie pytania jakie im najbardziej pasują powinni przyłożyć sie i naprawde starać sie przeczytać i odpowiedzieć na jak najwieksza ilośc pytań...ja zadaje juz drugie pytanie, oczywiście na poprzednie sama w koncu sobie odpowiedziałam, ale tym razem moze niech mi ktos pomoże?

Wlasnie nie wiem do konca jak to jest z tymi odpowiedziami od specjalistow...czy odpisuja wszystkim

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

Postaw się na miejscu takiego lekarza i zastanów się, czy zdołałabyś odpowiedzieć zawsze na wszystkie pytania, których jest naprawdę mnóstwo.

No chyba, że byłabyś emerytowanym lekarzem i Twoje życie ograniczałoby się tylko do tej strony, to wtedy pewnie miałabyś w ciul czasu, żeby odpowiadać na wszystkie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...