Skocz do zawartości
Forum

Biały, gęsty śluz z pochwy


Rekomendowane odpowiedzi

Gość wojowniczka22

Biały gęsty śluz z pochwy jest typowy dla dni niepłodnych - śluz zmienia się wraz z fazą cyklu owulacyjnego, czyli przed miesiączką, w trakcie jajeczkowania, po miesiączce śluz zmienia swoją barwę i konsystencję. To norma. Jednak piszesz, że twój śluz jest śmierdzący. Jeśli przypomina twarożek to grzybica pochwy. Jeśli nie przypomina twarozku a i tak bardzo brzydko pachnie to jakaś infekcja bakteryjna. Tak czy siak w tych dwóch przypadkach powinnaś udać się do ginekologa. On przepisze ci odpowiednie leki. Po skończonym leczeniu zrób sobie 7 - dniową kurację probiotykiem dopochwowym w celu odbudowy naturalnej mikroflory pochwy - mnie pomaga invag. Ale się rozpisałam ale mam nadzieję, że pomogłam.

Odnośnik do komentarza

Witajcie, moja sytuacja wygląda następująco:

Kochałam się z moim mężczyzną 1 dzień przed owulacją, bez zabezpieczenia i skończył we mnie... po czym ze mnie wyszedł...

W 5 dniu po stosunku bolał mnie lewy jajnik, a po 7 dniach czułam ciągnięcie w lewej pachwinie...
Jestem przed miesiączką, powinnam ją dostać 20 czerwca, boli mnie brzuch jak przed miesiaczką, ale nie dokońca jest to ten sam ból, gdyż czuję podswiadomie ze on zaraz minie.... Mam bardzo dużo białego gęstego śluzu... nie miałam tak nigdy przed miesiączką...czuje się zmęczona, mam opuchnięte podbrzusze i bardzo bolą mnie piersi...

Czy juz dziś czyli w 9 dni po stosunku wyjdzie mi beta hcg z krwi??

Bardzoo bym chciała mieć dzidziusia :)

Odnośnik do komentarza

Ja mam podobne objawy tak samo czułam się na początku pierwszej ciazy i myślałam ze jestem chora:). Teraz jestem juz 24 dni po stosunku i testy ciazowe nadal sa negatywne. Beta z krwi minimalnie może wyjść dopiero po 14 dniach ale to też nie zawsze podobno najpewniejszy wynik z krwi jest najbardziej wiarygodny od pierwszego dnia spodziewanej miesiaczki. Też bym chciala już wiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Gość kolorowa1234

Witam, mam pytanie od dwóch miesięcy biorę tabletki dopochwowe "gynalgin" od kilku dni spoznia mi sie okres. czy moze to byc spowodowane tymi tabletkami? dodam tylko ze ok 3 tygodnie temu kochalam sie z moim facetem zabezpieczajac sie... po czym on skonczyl nie we mnie tylko juz poza moimi narzadami rodnymi. Jeśli możecie to pomożcie mi czy moze byc spodowodany ten brak okresu...
Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza

Witam was, 13 sierpnia w 6 tygodniu ciąży stwierdzono u mnie puste jajo płodowe, tego dnia zaczęłam krwawić i samoistnie się wszystko oczyściło, z chłopakiem współżyłam 24 sierpnia, jakoś od tygodnia wydobywa się ze mnie biały gęsty śluz, po za tym często siusiam, nie miałam jeszcze okresu po poronieniu, Czy jest szansa że jestem w ciąży ? proszę napiszcie co o tym myślicie.

Odnośnik do komentarza
Gość Asia242424

Witam mam pewien problem. Mam w pochwie gesty bialy sluz ktory z niej nie wycieka. Nie smierdzi ani nic natomias zalega w macicy. Trzy tygodnie temu mialam dostac okresu. Jedynie co kilka dni temu przez 10min sluz wyplynal rozowy a pozniej znow zaczal sie kumulowac w pochwie. Jak pisalam wyzej jest bardzo gesty i bialy bez zapachu. BARDZO PROSZE O POMOC!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...