Skocz do zawartości
Forum

Asystor Slim a tabletki antykoncepcyjne


Gość dariaW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie:)

Przestudiowałem skład tych tabletek. Nie powinny one osłabiać działania tabletek antykoncepcyjnych (większość ułatwia trawienie i przyspiesza przemianę materii, a także wpływa na wydzielanie żółci). Niestety jest to suplement diety, może zawierać słodziki(aspartam), barwniki, które niekorzystnie wpływają na organizm. Poza tym suplement diety nie ma odpowiednich badań klinicznych, potwierdzających jego działanie. Takie badania(które są bardzo drogie) ma "lek".
Zalecałbym Pani zmianę stylu życia:
1. Proszę trzymać zdrową dietę przez 6 dni (wyeliminować słodycze, słone przekąski, napoje gazowane itd.) w 7 dzień będzie mogła Pani zjeść na co ma Pani ochotę.
2. Dodatkowo proszę zrobić listę aktywności np. bieganie, koszykówka, tenis, aerobik, wioślarstwo, pływanie, taniec itd. Ocenić od 1-10 pkt każdą dziedzinę, w jakim stopniu chciałaby Pani ją uprawiać, która by przyniosła Pani najwięcej korzyści i radości.
3. Następnie proszę poradzić się swojego lekarza rodzinnego czy może Pani uprawiać daną dyscyplinę sportu, czy nie ma żadnych przeciwwskazań.
4. Teraz zostaje tylko postawienie sobie jakiś celów, zrobienie planu działania i w drogę:)

P.S. Jeżeli przed aktywnością fizyczną, wzbrania Panią lęk np. że ktoś będzie na Panią patrzył. Może Pani rozważyć zakupienie roweru stacjonarnego do domu, lub bieżni:)

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Gość yorkanet

Witam ja zakończyłam pierwsze opakowanie i na pewno nie zakupie drugiego - od 2 stycznia ćwiczę, mam dietę niskokaloryczna i w sumie to nic. Owszem schudłam ok 3 kg ale uważam że to efekt wysiłku i diety a nie tabletek, jedynie co zauważyłam po regularnym zażywaniu tab.- nie mam ochoty na słodycze a poza tym uważam ze szkoda pieniędzy- podobny efekt daje chrom.
Nie wierze że samo zażywanie tab i nie trzymanie diety (objadanie się) może zmniejszyć wagę- jak to mówią bez pracy nie ma kołaczy! Więc ja nadal będę ćwiczyła i stosowała dietę niskoenergetyczną i wierze że do lata osiągne zamierzony cel-bez trucia się nic nie wartymi tabletkami.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...