Forum Ginekologia

Plastyka pochwy

~assi

~assi

Witam
chciałabym zasięgnąć porady eksperta ponieważ mam nietypowy problem, który bardzo mnie dręczy. Chodzi mi o plastykę pochwy. Mam 26 lat a bardzo szeroką pochwę. Zawsze tak miałam. Nie rodziłam. Martwi mnie to bo nie odczuwam przyjemnosci z seksu praktycznie zadnej. Mój partner ma normalny rozmiar penisa ani duzy ani mały. I ja nic nie czuje. On równiez uwaza ze jest jakos tak szeroko. Z tego powodu czuje sie nieatrakcyjna jestem załamana. Czy jest mozliwa refundacja plastyki pochwy w takim przypadku? Co mogę zrobić aby ją zwęzić? Dlaczego tak mam?
Dziękuję i pozdrawiam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Daffne

~Daffne

możesz ćwiczyc poprzez cwiczenia miesni kegla zaciskaj jakby pochwe na 5 sekund codziennie po 20 razy moze to cos pomoze?

~assi

~assi

ćwicze, ale to niewiele pomaga chcialabym byc wezsza... jak to zrobic czy to mozliwe??? jestem zalamana

Lek. Izabela Ławnicka

Lek. Izabela Ławnicka

Odpowiedź eksperta

Witam!
Plastyka pochwy jest jak najbardziej zabiegiem refundowanym przez NFZ. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią, a na podstawie uzyskanych informacji ewentualnie zakwalifikuje Panią do zabiegu.

87200 lek-izabela-lawnicka Kobieta, 27 lat, Lublin