Skocz do zawartości
Forum

Kłujący ból jajników


insomnia1234

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 20 lat. Czesto w polowie cyklu czuje mocne klucie jajnikow (przyjelam to za normalny objaw jajeczkowania), jednakze od prawie tygodnia czuje niemalze codziennie bol jajnikow... Czy jest oznaka jakiejs choroby czy tez moze to byc bardzo wczesny sygnal ciazy ??? Odbylam stosunek seksualny dzien przed jajeczkowaniem oraz takze po nim (moj partner byl zabezpieczony prezerwatywa, \\*konczyl na zewnatrz\\*... Co moze oznaczac klujacy bol jajnikow?? Najczęściej jest to ból lewego jajnika.

Odnośnik do komentarza

Hej ostatnio miałam ten sam probem, poszłam do ginekologa i zrobił mi USG - to zwyczajne bóle mniej więcej w połowie cyklu. Policz, a jeśi ból nie minie to odsyłam do ginekologa, bo takie bóle mogą się objawiać przy torbielach, tfu tfu...
Pozdrawiam ciepło :-*

Odnośnik do komentarza

Dziś rano wykonałam test ciążowy, wynik wyszedł negatywny, jednakże nie wiem czy może on być wiarygodny... Przyjmuję od 3 miesięcy antybiotyk z grupy tetracyklin. Czy mógł on zakłamać wynik testu ?
Cały czas nie mam miesiączki, dziś popołudniu dostałam bardzo lekkiego brązowego plamienia...
Czy mam się czego obawiać? Nie wiem czy przerwać stosowanie antybiotyku...;/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...