Forum Ginekologia

Kłujący ból jajników

insomnia1234

insomnia1234

Mam 20 lat. Czesto w polowie cyklu czuje mocne klucie jajnikow (przyjelam to za normalny objaw jajeczkowania), jednakze od prawie tygodnia czuje niemalze codziennie bol jajnikow... Czy jest oznaka jakiejs choroby czy tez moze to byc bardzo wczesny sygnal ciazy ??? Odbylam stosunek seksualny dzien przed jajeczkowaniem oraz takze po nim (moj partner byl zabezpieczony prezerwatywa, \\*konczyl na zewnatrz\\*... Co moze oznaczac klujacy bol jajnikow?? Najczęściej jest to ból lewego jajnika.

87474 insomnia1234 Kobieta, 23 lata, Kraków

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Allenataliee

~Allenataliee

Hej ostatnio miałam ten sam probem, poszłam do ginekologa i zrobił mi USG - to zwyczajne bóle mniej więcej w połowie cyklu. Policz, a jeśi ból nie minie to odsyłam do ginekologa, bo takie bóle mogą się objawiać przy torbielach, tfu tfu...
Pozdrawiam ciepło :-*

dadaaria

dadaaria

Ból jajników w połowie cyklu swiadczy o owulacji, to normalne :)

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 27 lat, gdzieś pod Wawą
insomnia1234

insomnia1234

Dziękuję za odp, więc to pewne, że nie odczuwam "wczesnych objawów ciąży"?? Czuję też inne objawy mojego organizmu, oprocz bolu jajnikow : np rozdraznienie, ciagla sennosc, czestsze oddawanie moczu... Nie wiem czy popdama juz w paranoje, czy jest to mozliwe....

Lek. Piotr Raganowski

Lek. Piotr Raganowski

Odpowiedź eksperta

Witam Serdecznie:)

Myślę, że nic nie zaszkodzi kontrolna wizyta u ginekologa. Oczywiście takie bóle w "połowie" cyklu, mogą być związane z owulacją:) Zawsze gdy podejrzewasz u siebie ciąże, wykonaj test ciążowy najlepiej w okolicy spodziewanej miesiączki, szczególnie jeżeli się ona nie pojawi.

Pozdrawiam Piotr

83776 lek-piotr-raganowski Mężczyzna, 29 lat, Stalowa Wola
insomnia1234

insomnia1234

Dziś rano wykonałam test ciążowy, wynik wyszedł negatywny, jednakże nie wiem czy może on być wiarygodny... Przyjmuję od 3 miesięcy antybiotyk z grupy tetracyklin. Czy mógł on zakłamać wynik testu ?
Cały czas nie mam miesiączki, dziś popołudniu dostałam bardzo lekkiego brązowego plamienia...
Czy mam się czego obawiać? Nie wiem czy przerwać stosowanie antybiotyku...;/

~cudowna

~cudowna

A co może oznaczać ból lewego jajnika ? Boli mnie tak już od kilku dni a okres dawno już mi się skończył.