Skocz do zawartości
Forum

Implanty piersi


Gość Viktorija

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
Chciałam ws prosić o rade. Mam bardzo mał biust , no szczerze to jestem płaska. Przy dobrych wiatrach noszę AA. OD pewnego czasu chodzi za mną pomysł wszepienia sobie implantów aby móc czuć sie jak kobieta. Co o tym sądzcie? Możę któraś ma takie implanty? Jak się je nosi?

Odnośnik do komentarza

Miałam kiedys kolezanke co ma implanty teraz wyjechała za granice to nie mam z nia kontaktu, powiem tak - efekt swietny naprawde piersi jak u modelki z playboya minus jest taki ze nie powieksza Ci na bardzo duze bo to chyba 2-3 rozmiary max moga powiejkszyc jest malutki slad i jest ryzyko ze cos pojdzie nie tak i oczywiscie kasa. Wiem ze w nałeczowie czy cos jest chirurgia plastyczna ponoc ładnie robia

Odnośnik do komentarza

Ja mogę opowiedzieć jak wyglądało takie coś z perspektywy mojej siostry.Implanty piersi od długiego czasu chodziły jej po głowie, ponieważ miała bardzo mały biust i zawsze wyglądała jak typowa chłopczyca, a pragnęła czuć się kobieco. Zdecydowała się więc na operację powiększania piersi i naprawdę była zadowolona z efektów. Wiadomo jak to operacja-było trochę bólu, ale wszystko wynagrodził jej wygląd piersi bo zagojeniu się ran i zdjęciu szwów. Teraz ma piękny biust w rozmiarze C i jest już kompletnie inną dziewczyną-bardziej weselszą, śmiałą, pozbawioną kompleksów. A wszystko dlatego, że pewnego dnia wpadła na to, żeby znaleźć dobrą klinikę i umówić się na wizytę z lekarzem.
Sądzę więc, że jeżeli takie zmiany są przemyślane i naprawdę tego chcemy, to warto spróbować.

Odnośnik do komentarza

Miałam jakieś 3 lata temu operacje powiększenia piersi u dr Boligłowy i przyznam, że to była najlepsza decyzja w moim życiu - zmieniło się moje postrzeganie siebie samej, poczułam się pewniejsza siebie, a doskonale dobrane wyglądają mega naturalnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...