Skocz do zawartości
Forum

Bóle podbrzusza po okresie


Gość Tina998

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam taki problem. Po rozpoczęciu współżycia okres spóźnił mi się około 7 dni. Przez cały czas tego opóźnienia bolał mnie brzuch, myślałam jednak, że to zapowiedź, że już jutro wystąpi i ignorowałam te bóle. W końcu wykonałam test ciążowy, było to kilka dni po terminie planowanego okresu, wynik był negatywny. W końcu pojawił się okres, trwał 5 dni, przebiegał normalnie. Na trzeci dzień po ustaniu krwawienia powróciły bóle podbrzusza. Jest to albo kłucie w jajnikach, albo na samym dole, gdzieś w środku na wysokości wzgórka łonowego, albo cały obszar macicy, albo pod pępkiem, różnie, na zmianę, z przerwami od kilkunastu minut do kilku godzin, codziennie. Mam też trochę nabrzmiałe piersi, nie sutki, tylko piersi ogólnie. Wykonałam kilka dni już po okresie kolejny test ciążowy - również zdecydowanie negatywny. Ten był innej firmy, chyba nie powinny oba się mylić? Nie mam innych ciążowych objawów. Czuję się podziębiona, miałam nawet katar. Poza tym wszystko w normie. Ból brzucha utrudnia mi koncentrację i sen. Słyszałam, że w pierwszych 3 miesiącach ciąży może występować krwawienie do złudzenia przypominające okres. Czy mój okres był normalny? 2 niezależne testy ciążowe podają, że nie jestem w ciąży. Gdybym była, byłby to 7 tydzień, więc chyba się nie mylą? Stosowaliśmy z partnerem prezerwatywy i penetrację bez prezerwatywy ale i bez stosunku (przerywany, ale bez pełnego stosunku i wytrysku).
Aha, od kilku dni mam też zwiększone wydzielanie śluzu bezbarwnego lub białawego o bardzo lekkim zapachu, niezbyt ładnym, ale też bez tragedii. Czy to normalne tuż po okresie? Czy to ciąża, czy infekcja dróg rodnych? Słyszałam, że po rozpoczęciu współżycia można mieć huśtawki hormonalne, stąd może te bóle piersi, miałam też w ostatnim czasie dużo stresu. Czy te bóle podbrzusza to infekcja lub torbiel? Czy jednak ciąża?
Bardzo proszę o odpowiedź, z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Wydaje mi się, że nie jesteś w ciąży, skoro wykonałaś dwa testy ciążowe i wynik był negatywny, testy się raczej nie mylą, możesz dla pewności i spokoju udać się do ginekologa i poprosić o test ciążowy z krwi, on jest wtedy najdokładniejszy i jego skuteczność jest 100%, poza tym i tak dobrze by było jakbyś udała się do gina z powodu tych bólów podbrzusza, takie bóle mogą wskazywać na zapalenie pęcherza,zapalenie jajników, ciąże itd...przyczyn takiego bólu może być wiele, więc radzę iść jak najszybciej do ginekologa

Odnośnik do komentarza

No więc byłam u ginekologa, twierdzi, że wszystko jest ok, jak coś boli mogę brać no-spę. Dla spokoju bo bardzo ją męczyłam ("ale czy an pewno?") dała mi skierowanie na usg. Nie chciała dawać innych skierowań, jak pytałam, czy nie ciąża, mówiła, że skoro miałam okres, to nie. W ogóle mało wnikliwa lekarka. Pójdę na usg w takim razie.

Odnośnik do komentarza

Witam mam pewien problem 6 tygodni temu zrobilam testy ciazowy wyszly pozytywne zaczely sie bole brzucha plamienie jasne ciemne przez dwa dni mialam mocne krwawieni I znow plamienie gdy ustalo wszystko zaczely sie bole brzucha pomoze ktos dodam ze jestem po ciazy pozamacicznej I usunieciu jednego jajowodu pomozcie

Odnośnik do komentarza

~Ewela UK
Witam mam pewien problem 6 tygodni temu zrobilam testy ciazowy wyszly pozytywne zaczely sie bole brzucha plamienie jasne ciemne przez dwa dni mialam mocne krwawieni I znow plamienie gdy ustalo wszystko zaczely sie bole brzucha pomoze ktos dodam ze jestem po ciazy pozamacicznej I usunieciu jednego jajowodu pomozcie

Witam!
W opisanej sytuacji mogło dojść do wczesnego poronienia. Nie można również wykluczyć kolejnej ciąży pozamacicznej. Powinna Pani niezwłocznie udać się do specjalisty ginekologa, który będzie miał możliwość ustalenia przyczyny dolegliwości.

Odnośnik do komentarza
Gość MoniaOs

mam identyczne objawy, tez zaczely sie 3 dni po miesiaczce. z tym że ja biore tabletki antykoncepcyjne stediril 30 i z moim chlopakiem kochalismy sie raz, 28 maja. brzuch boli mnie juz 10 dni, zrobilam dwa testy w odstepie 5 dni i negatywne. dzisiaj ide do lekarza, bo brzuch boli (innych dolegliwosci nie mam) i chce to wyjasnić... bo oszaleje z nerwów.

Odnośnik do komentarza

Po prostu to sa dni plodne! Ludzie! Panike siejecie... 3 dni po okresie zaczyna bolec brzuch do okolo tygodnia bo jajeczkujecie... mam tak co miesiac... bol brzucha, nabrzmiale piersi a nawet czasmi swedzace sutki... jest ok wszystko z wami...

Odnośnik do komentarza

Hej mam 25 lat Mam mały problem jestem 3 dni po miesiaczce i dzisiaj dostalam plemienia i boli mnie w dole brzucha . zwykle mam 3 dni miesiączke ale w tym miesiacu miałam tylko 2 dni. Z moim chłopakiem od miesiąca kochamy się bez zabezpieczeń i nigdy nie bralam żadnych tabletek proszę pomuszcie mi czy to może być ciąża czy warto iść do ginekologa

Odnośnik do komentarza

Hej nie wiem czy dobrze trafiłam ale mam pytanie 5 lutego skończył mi się okres (kochalismy sie z mezem) 19 lutego dostałam boli brzucha na dole (Na srodku) bolą piersi są nabrzmiale czy mogę być w ciąży? w kwietniu zeszlego roku bylam w ciazy ale w czerwcu poronilam i te bole teraz podobne są do tamtych gdy zaszła w ciążę dodam że wtedy test zrobiłam 5dni przed miesiączka i były dwie kreski.

Odnośnik do komentarza
Gość Joannalll

Hej. Mam problem. Njemoge iść do lekarza ponieważ jestem za granicą nie mówię w ich języku przez to nie mogę się nigdzie zapisać. Zaczęło się od skąpego " niby okresu", niby ponieważ nie było tam widocznego zluszczania się. Trwał od 2 dni. Później zaczęły się ciągłe bóle podbrzusza jak bym miała dostać okres. Utrzymują się one już 2 tyg. Do tego ból pleców, zmęczenie, a i negatywny test ciążowy. Pomóżcie mi ponieważ nie wiem czy to coś poważnego i czy nie jechać do Polski do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Gość Yekielka

Witam mam takie pytanie 3 lipca mialam okres normalnie tak jak zwykle od paru dni zaczyna mnie bolec brzuch tak jak by na miesiaczke co to moze byc ? Kochalam soe z mezem po okresie w tym samym dniu co skonczym mi sie oczywicie kochalismy sie bez zabezbieczenia ale nie bylo wytrysku

Odnośnik do komentarza

Hej mam pytanie w marcu urodzilam dziecko i od tej pory podczas stosunku boli mnie podbrzusze dopiero przestaje tydzien przed miesiaczka, a po miesiaczce nawet nie mysle o stosunku po prostu sie boje. Bylam u kekarza zrobil mi usg ale powiedzial ze nic nie widzi sama nie wiem co o tym myslec... prosze o odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Gość Olciak074

Bo ja ogólnie brałam tabletki anty ale krótko jakiś miesiąc ( 31 dni ) takie jednoskładnikowe i 25. 07 przestalam brać a 17. 07 miałam okres 3 dniowy. I 30. 07 dostałam krwawienia. Jakie szanse? Dodam iż mam nieregularne dość cykle. A teraz od dziś mam bóle brzucha, lekkie mdłości. Proszę o odp.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 23 lata i mam za sobą pierwszy poród SN, urodziłam 2 lata temu. Tabletki antykoncepcyjne biorę ok 7 lat z tym, ze jak byłam w ciąży miałam rok przerwy. Biorę naraya plus dwuskładnikowe, miesiączkę miałam 9 dni temu a przeważnie ona trwa jakieś 4 dni i później mam spokoj. A teraz mam sytuacje gdzie plamie na brązowo od czwartku do dzisiaj z skrzepami. Dodatkowo od wczoraj mnie boli podbrzusze. Ciąża wykluczona. Dodam jeszcze ze od ciąży zmagam się z infekcja druh rodnych (drozdzakami), dostawałam jakieś tabletki dopochwowe ale żadne nie dawały sobie rady z tym czyms.. nie wiem czego się spodziewać

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny pomozcie mi od poprzedniego okresu uprawialam stosunki bez zabezpieczen i moj facet konczyl we mnie oboje chcemy miec dziecko pare dni przed okresem zrobilam test widzialam kreske druga tylko jak dalam test pod swiatlo 29.08dostalam okres mialam do 2.09 i juz w tedy mialam brazowe plamienie do w czoraj dzis mam bezowy sluz ale boli mnie brzuch na dole jak na okres zrobilam w czoraj test i Tez mam kreske widoczna pod swiatlo czy to oznacza ze jestem w ciazy? Kawa stala sie dla mnie kwasna z dnia na dzien gdzie ja uwielbam mam tez bole w krzyżu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...