Skocz do zawartości
Forum

Silne swędzenie warg sromowych


Gość Polarna

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz iść do dermatologa zrobić wymaz skorny i wyjdzie co jest przyczyną . Może być to bakteria jakaś w organizmie ..może to być uczulenie na środki myjące piorace sztuczna bielizna bądź całkowicie coś innego.Ginekolog nie zna się na skórnych dolegliwościach. Radzę zrobić wymaz i dobrać odpowiedni antybiotyk oraz maści nie wykluczone moga byc zastrzyki.

Odnośnik do komentarza
Gość Aga2706

Mam takie same objawy swędzenie warg sromowych mniejszych i to nie całych a w ich połowie wzdłuż równej linii. Pod palcem można wyczuć lekką chropowatość symetrycznie na prawej i lewej wardze. Myślałam że to może jakieś gruczoły ale chyba tam nic takiego się nie znajduje. Swędzi także samo wejście do pochwy. Zawsze po stosunku. Brak bakterii i grzybów po wymazach u ginekologa. Jakiś czas leczyłam się na liszej płaski na skórze sromu mimo że to wyleczyłam takie objawy nadal mi wracają i nie mogę cieszyć się seksem. Testowałam różne rzeczy razem z provagiem i całą listą innych specyfików również antybiotyków i nic nie pomaga nie znam przyczyny rozkładam ręce ☹

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...