Skocz do zawartości
Forum

Obniżona macica


Gość stokrotka2303

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stokrotka2303

czesc( mam 24 lata )
od jakiegos czasu miewam w polowie cyklu bardzo silne bole w podbrzuszu , duze uplawy a podczas stosunku mnie bardzo boli oile do niego dojdzie a zazwyczaj nie ma bo nie moge . czasem jest tak silny jak chodze lub jak siadam a podczas okresu czuje jak by mialo mi cos wypasc , jak by cos wychodzilo mi z pochwy i bol. bylam u ginekologa powiedzial ze to zapalenie szyjki macicy chodz ja w to nie wieze niby cos pomogly ale raczej nie daly rezultatu.
wogole to mysle ze mam obnizona macice bo znowu mnie zaczyna bolec i jak sama dotklam miejsca w srodku pochwy to poczulam tak jak by koniec szyjki i jak dotklam to mnie boli to i unioslo sie do gory . czytalam ze to moze byc to i jeszcze tez mam tak jak kichne bo kaszlu nie mam to jak mam mokro (tzn. jak bym nie trzymala moczu) i czesto chodze do toalety bo czuje parcie na siku.
dodam ze w ciazy nie jestem .
prosze o jakos porade jesli ktos mial cos podobnego .

Odnośnik do komentarza
Gość stokrotka2303

widze ze specjalista nic mi nie pomoze na tym forum. wlasnie czytalam o obnizonej macicy duzo i mysle ze to mam ale jednkak moj lekarz inaczej twierdzi jak zreszta wiekszosc lekarzy w polsce z tego co zauwazylam bo mysla ze ten problem dotyczy tylko kobiet po 40 lub 50 i wiecej a przeciez jest duzo przypadkow obnizenia sie macicy u wielu mlodych kobiet w miom wieku i starszych w kazdym razie nawet przed 30 . tylko to jest chyba temat tabu i watpie zebym znalazla lekarza aby od poczatku to zdjagnozowal i leeczyl . jak czytam niektore wypowiedzi kobiet ktore maja z tym problemy to poprostu w glowie sie przewraca co lekarze robia a raczej czego nie robia tzn. nie widza problemu itd.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...