Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki


Gość marysia187

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Cię,

Jeżeli test został wykonany prawidłowo to na 99% nie jesteś w ciąży. W przypadku wątpliwości, możesz powtórzyć test, pamiętaj aby do tego testu użyć moczu porannego, wtedy też po nocy jest największe stężenie hormonu ciążowego(beta-hcg).
Spóźnianie się krwawienia menstruacyjnego, może wynikać z innych przyczyn m.in. stresu, nadmiernego wysiłku fizycznego itd.
Ile temu odstawiłaś tabletki??Przez jaki okres czasu je brałaś??
Po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych, krwawienie menstruacyjne może pojawić się szybko a czasami kobieta może poczekać trochę dłużej(1-2 cykle).
Pierwsze krwawienia mogą mieć także trochę inny charakter niż te wcześniej.
Jeżeli krwawienie menstruacyjne nie pojawi się przez najbliższe 3 cykle, lub pojawią się jakieś niepokojące objawy, powinnaś zgłosić się do ginekologa.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Gość magda1817

hej . 1,5 tygodnia spóznia mi sie okres.
-moja temp. wynosi 36,3
- krosty na twarzy (ogolnie moja twarz jest czysta)
- bolące piersi (bola mnie juz od tygodnia ale z kazdym dniem coraz mniej )
- twardy brzuch
czy to wskazuje na okres?

Odnośnik do komentarza
Gość gośććć

Witam!
mam 22 lata, 170 cm wzrostu, waga 60kg. Od jakiegoś czasu mam problemy związane z cyklem. Trwa to ponad 2 lata. Miałam w tamtym roku leczony prawy jajnik(PCOS 42mm wielkości). został wyleczony(oba miały 29mm) jednak niecałe 3 miesiące temu problem powrócił na tan sam jajnik(49mm). W między czasie brałam przez ok pół roku bromergon, ale jak się okazało, że choroba nawróciła lek został odstawiony, żeby powtórzyć badania hormonalne sprzed roku. Mój ostatni cykl trwał 20 dni, gdzie przy bromeronie wynosił 30-32. Ostatnią miesiączkę miałam 2 czerwca czyli 58 dni temu. Test ciążowy w 40 i 54 dniu cyklu ujemny. Co się dzieje? czy jednak może być to ciąża? Zapomniałam o najważniejszym ostatnią miesiączkę miałam 2 czerwca 13 czerwca byłąm u ginekologa i na USG dopochwowym stwierdziła cykl bezpłodny. jak to jest możliwe ze w 11 dniu cyklu dało się stwierdzić cykl bezpłodny a miesiączki nadal nie ma? czy to jest normalne? jakie macie podejrzenia?

Odnośnik do komentarza

witam miesiączka mi się spuznia 5 dni a mam dziwne plamienia które już trwaja 3 dni robiłam test i wyszedł negatywny i byłam u ginekologa i powiedział ze jest za wczas zeby była ciąża i chce mi dac tabletki na przyspieszenie miesiaczki czy mogę być w ciąży

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...